Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz?

Bu pislik kontrol edilmeden giderken arkama yaslanıp geri çekiliyorum. Savunmasızlar, kendilerine insan diyen ruhsuz iblislerin elinde muazzam derecede acı çekiyor. Yeter. Masum ve savunmasızlara ne yaptıklarına bir bakın .. Çocuklara, hayvanlara veya altlarındaki herhangi birine. Bir şeyler yapmalıyız. Tanrı’ya çok daha fazla dua ediyordum ve Mesih’in çaresizleri kurtaracağı konusunda daha çok huzur içinde ve umutluyum. Ama başka ne tür önlemler alabiliriz?

gönderen … sabi8891
[comments]

“Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz?” üzerine 17 yorum

1. Trabzon dan kimler var. Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz? . Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 52

2. Bu konu : ” Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok iyi, tebrikler , ahmet – 133

3. Malatya dan kimler var. Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz? . Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 305

4. Bu konu : ” Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz? ” çok güzel. Slm web siten vallaha iyi, tebrikler , doruk – 10

5. Eskişehir dan kimler var. Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz? . Mrb sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 79

6. Bu konu : ” Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle güzel, saolun , mehmet – 239

7. Bu konu : ” Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 340

8. Bolu dan kimler var. Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz? . Mrb siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 285

9. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-02-2021 22:12:41

10. Bu konu : ” Bu dünyadaki gereksiz kötülükleri nasıl durdurabiliriz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, saolun , memo – 16

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link