Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası.

İtaatkar köleler olacak ve köle sahiplerinin size söylediği gibi yapacak mısınız?

Devam etmeden önce, muhtemelen şu kısa videoyu izlemelisiniz:

Bu senin köleliğinin hikayesi

Şu anda neler olduğunu anlamak için gerçekten bunu izlemeniz gerekiyor.

Her neyse, bu gezegende koştuğunu hiç duymadığınız insanlar, insan ırkını itlaf etmeye hazır. Onların görüşüne göre, çok fazla insan var ve biz “onların” gezegenini mahvediyoruz.

Önceleri, kendilerini zenginleştirmek ve güçlerini genişletmek için insan emeğine ihtiyaçları vardı. Otomasyon sayesinde artık pek çok insana ihtiyaç duyulmuyor.

Öyleyse bir çiftçi veya köle sahibi, çok fazla hayvanı veya kölesi olduğunda ne yapar? İhtiyaç duymadıklarını veya istemediklerini seçer, daha az arzu edilir. İyi stoğu tutmayı ve kötü hisseyi itlaf etmeyi planlıyor.

Kötü insan stoğu nedir? Oh, bilmiyorum, belki şu anda hiçbir değer üretmeyen insanlar? Eğer insan ırkına sahipseniz, toplumu inşa eden mühendisleri mi itiyorsunuz yoksa tüketip suç işlemekten başka hiçbir şey yapmayan refah bağımlılarını mı itiyorsunuz? Tanrım, zor karar. Gerçekten, kısırlaştırıcı aşıyı kime yaptıracağını merak ediyorum.

Güç piramidinin en tepesindeki insanlar öjeniktir. DNA ve genetiğin önemini anlıyorlar. Neden insanları DNA’larını değiştiren bir şeyle aşılamayı düşündüklerini düşünüyorsunuz?

Bu insanlar kendilerinin tanrı olduklarını düşünürler ve uygun gördükleri insan ırkıyla oynayabilirler.

Öyleyse bu süper zengin, güçlü öjenikçilerin senden yapmanı istediğini yaptığınızdan emin olun.

Ne yapmanı istiyorlar?

Bir maske takın.

Kendinizi hapsedin.

Sizi sağlıksız yapan çöp yiyecekler yiyin.

İçeride kalın, böylece D vitamini üretmeyin ve böylece bağışıklık sisteminizi zayıflatın.

Beş parasız gidin ve çalışamadığınız için sahip olduğunuz her şeyi kaybederek yoksulluğa dalın.

Çocuklarınızın iyi, uyumlu, aptal, itaatkâr köleler olmaları için bir eğitimi kaçırmalarını izleyin.

Ve en önemlisi, sizi kısırlaştıracak veya sizi erken öldüren dejeneratif durumlar geliştirmenize neden olacak AŞI ALIN.

Ya da sadece “hayır” diyebilirsiniz.

Senin seçimin. Seçiminizin ebedi sonuçları olacak, bu yüzden akıllıca seçin.

“Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası.” üzerine 37 yorum

1. Bu konu : ” Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. ” çok güzel. Selam web siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 429

2. Bu konu : ” Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 424

3. Bartın dan kimler var. Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 217

4. Erzurum dan kimler var. Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 276

5. Sivas dan kimler var. Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 80

6. Sivas dan kimler var. Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 140

7. Erzurum merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 23-11-2020 21:19:54

8. Aydın merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkat çekici, teşekkürler 25-11-2020 10:14:22

9. Çankırı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, saolun 05-12-2020 18:42:28

10. Bu konu : ” Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 409

11. Bu konu : ” Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 307

12. Bu konu : ” Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. ” çok güzel. Merhaba web siten valla mükemmel, sağolun , mehmet – 322

13. Van dan kimler var. Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. . Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 459

14. Bu konu : ” Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 201

15. Muğla dan kimler var. Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. . Merhaba herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 91

16. Kars merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 23:52:29

17. Bu konu : ” Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 256

18. Antalya dan kimler var. Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. . Merhabalar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 152

19. Kütahya merkezden ben Emine. Selam herkese siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-02-2021 09:23:52

20. Bu konu : ” Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 63

21. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 14:14:27

22. Isparta dan kimler var. Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. . Selam herkese siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 103

23. Kütahya dan kimler var. Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 265

24. Bu konu : ” Bu dünyayı yöneten TRILLIONAIRES sizden nefret ediyor ve ölmenizi istiyor. İnsan ırkını ayıklamak için koordineli bir komplo var ve COVID bu planın bir parçası. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 428

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link