Eğer 2 milyar kişiyi enfekte eden ve 500 milyon şeyi öldüren bir virüsü salmış olsalardı, yaptıklarına tahammül edebilirdim .. Ama insanların eğilip Schwab, Soros, Rothschild, Bojo, Arden, Merkel, Macron’a izin vermesi kalbimi kırıyor. vb. lanet olası küçük bir şeyin üzerine sarkana kadar onlara yumruk at. Normiler ülkemde yaklaşık 50 bin ölü diye bağırıyorlar, ancak yıllık aşırı ölümlerimize bakarsanız, nispeten kötü bir grip mevsimiyle aynı hizada.

Fantastik Sir Desmond Swayne de benzer diyor https://twitter.com/DesmondSwayne/status/1326637874469593089 “Devletin güçlü bir ders almış olma tehlikesi var – yani İngiliz halkının özgürlükleri konusunda fazla endişelenmemesi ve ihtiyaç duyulduğunda rahatlıkla vazgeçilebilmesi”

Açıkçası, bu yıl neredeyse tüm grip vakalarının nasıl ortadan kaybolduğuna baktığımda, bir virüs bile olduğundan tam olarak emin değilim ve sadece tüm gripleri covid olarak sınıflandırmıyorlar.

Aynı hisseden başka biri var mı? İnsanları% 99,5 hayatta kalma oranına sahip bu virüsün olduğuna inandırdıkları kadar kötü bir virüs olup olmadığını hayal edebiliyor musunuz?

Author

43 Comments

1. Erzincan dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Selam siteniz inanılmaz güzel, saolun , Emine – 206

2. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım

3. Osmaniye dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Mrb sayfan valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 327

4. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

5. Ordu dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Selamlar siteniz valla güzel, teşekkürler , memo – 361

6. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 436

7. Bilecik merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:39:08

8. Selam herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

9. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 177

10. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 281

11. Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

12. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:22:12

13. Giresun dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 338

14. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 335

15. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

16. Selamlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. Selamlar web siten cidden iyi, teşekkürler , Emine – 73

18. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 464

19. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 70

20. Kilis dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Selam sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 421

21. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım

22. Düzce merkezden ben Emine. Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-01-2021 20:05:51

23. Çanakkale dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ali – 86

24. Burdur dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 92

25. Merhabalar web siten inanki dikkatimi çekti, saolun

26. Merhaba herkese sayfa inanki hayran edici, face de paylaştım

27. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım , ahmet – 164

28. Ardahan merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 01-03-2021 19:05:48

29. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

30. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

31. Bolu merkezden ben banu. Selamlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2021 21:20:12

32. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

33. Rize merkezden ben banu. Selam web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler 15-03-2021 10:39:12

34. Gümüşhane dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Mrb web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 141

35. Bayburt dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 463

36. Aksaray merkezden ben Emine. Selam sayfan cidden çok güzel, twitter da paylaştım 27-03-2021 01:37:51

37. Merhabalar siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

38. Bolu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım 11-04-2021 23:07:10

39. Tunceli dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 390

40. Yalova merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler 19-04-2021 08:46:07

41. Bolu dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, teşekkürler , gaye – 125

42. Merhabalar web siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Tokat dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Merhabalar sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 159

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link