Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması.

Eğer 2 milyar kişiyi enfekte eden ve 500 milyon şeyi öldüren bir virüsü salmış olsalardı, yaptıklarına tahammül edebilirdim .. Ama insanların eğilip Schwab, Soros, Rothschild, Bojo, Arden, Merkel, Macron’a izin vermesi kalbimi kırıyor. vb. lanet olası küçük bir şeyin üzerine sarkana kadar onlara yumruk at. Normiler ülkemde yaklaşık 50 bin ölü diye bağırıyorlar, ancak yıllık aşırı ölümlerimize bakarsanız, nispeten kötü bir grip mevsimiyle aynı hizada.

Fantastik Sir Desmond Swayne de benzer diyor https://twitter.com/DesmondSwayne/status/1326637874469593089 “Devletin güçlü bir ders almış olma tehlikesi var – yani İngiliz halkının özgürlükleri konusunda fazla endişelenmemesi ve ihtiyaç duyulduğunda rahatlıkla vazgeçilebilmesi”

Açıkçası, bu yıl neredeyse tüm grip vakalarının nasıl ortadan kaybolduğuna baktığımda, bir virüs bile olduğundan tam olarak emin değilim ve sadece tüm gripleri covid olarak sınıflandırmıyorlar.

Aynı hisseden başka biri var mı? İnsanları% 99,5 hayatta kalma oranına sahip bu virüsün olduğuna inandırdıkları kadar kötü bir virüs olup olmadığını hayal edebiliyor musunuz?

“Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması.” üzerine 25 yorum

1. Erzincan dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Selam siteniz inanılmaz güzel, saolun , Emine – 206

2. Osmaniye dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Mrb sayfan valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 327

3. Ordu dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Selamlar siteniz valla güzel, teşekkürler , memo – 361

4. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 436

5. Bilecik merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:39:08

6. Tokat dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 177

7. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 281

8. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:22:12

9. Giresun dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 338

10. Rize dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 335

11. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. Selamlar web siten cidden iyi, teşekkürler , Emine – 73

12. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 464

13. Bu konu : ” Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 70

14. Kilis dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Selam sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 421

15. Düzce merkezden ben Emine. Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-01-2021 20:05:51

16. Çanakkale dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ali – 86

17. Burdur dan kimler var. Bu durumla ilgili beni en çok üzen şey, TPTB’nin dünyayı mahvetmek ve herkesin haklarını almak ve büyük sıfırlama yoluyla feodalizme girmek için kötü bir şey bile kullanmaması. . Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 92

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link