Cidden merak ediyorum. Bu ben bir pislik olmaya çalışmıyorum, dürüst olmak gerekirse olumsuz tarafları bilmek istiyorum.

Milliyetçiliğin pek çok olumsuz yönünü biliyorum, bu yüzden küreselleşmenin olumsuzluklarını da bilmek istiyorum. Belli ki, çoğunuz bundan nefret ediyor gibisiniz.

Avrupa Birliği dürüstçe o kadar da kötü görünmüyor.

gönderen … ykcir23
[comments]

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 344

2. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 01-01-2021 23:13:59

3. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 454

5. Bu konu : ” Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 296

6. Bingöl merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inan ki güzel, sağolun 02-01-2021 16:24:14

7. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, teşekkürler

8. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-01-2021 18:09:30

9. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler

10. Bu konu : ” Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 157

11. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa valla çok güzel, tebrikler 22-01-2021 23:44:59

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 489

13. Şırnak dan kimler var. Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? . Selamlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 121

14. İstanbul dan kimler var. Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, sağolun , – 97

15. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 03-02-2021 21:14:49

16. Muğla dan kimler var. Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? . Selamlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 164

17. İzmir dan kimler var. Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? . selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 51

18. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım

19. Tunceli dan kimler var. Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? . Selamlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 107

20. Bu konu : ” Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 82

21. Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

22. Merhaba paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım

23. Kilis merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, şukuladım 27-02-2021 21:57:40

24. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, saolun

25. Bu konu : ” Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 136

26. Iğdır merkezden ben doruk. Mrb web siten valla güzel, teraziye tıkladım 13-03-2021 02:17:41

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 120

28. Bu konu : ” Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ali – 97

29. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

30. Kilis dan kimler var. Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, tebrikler , ali – 204

31. Bu konu : ” Bu dürüst bir sorudur: Küreselci olmanın nesi yanlış? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, tebrikler , ziya – 316

32. Samsun merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler 29-03-2021 13:56:41

33. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

34. Samsun merkezden ben mehmet. Selamlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 11-04-2021 11:26:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link