Bilmiyorum. Hiç böyle bir şey görmedim. Genelde hiç görmeyen yerlerde gülünç derecede soğuk hava ve çılgın kar / buz. Utah ve Colorado’da yaşadım ve orada hiç bu kadar kar görmedim, güneyde çok daha az. Bir bok olduğunu biliyorum ama bu doğal değil.

Author

25 Comments

1. Malatya dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 316

2. selamun aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

3. Rize dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 282

4. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . Merhaba siten vallaha mükemmel, saolun , Gürbüz – 209

5. Bu konu : ” Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 368

6. Aydın merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 13:10:57

7. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım

8. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım 26-02-2021 16:32:13

9. Siirt dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , ali – 165

10. İstanbul dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . Merhaba sayfanız valla mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 337

11. Kocaeli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-03-2021 17:26:23

12. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, şukuladım

13. Bu konu : ” Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım , emin – 322

14. Çankırı merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 18-03-2021 21:00:36

15. Bu konu : ” Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 391

16. Bitlis dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . selam arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , – 175

17. Artvin merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 07-04-2021 11:26:33

18. Afyon merkezden ben emin. Merhabalar sayfan gerçekten iyi, twitter da paylaştım 28-04-2021 12:55:58

19. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 37

21. Çorum dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . Selamlar siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 199

22. Bolu merkezden ben banu. Merhabalar siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 27-05-2021 15:13:09

23. Karabük merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, sağolun 01-06-2021 04:27:36

24. Kilis dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . Merhaba siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 173

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link