Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu?

Bilmiyorum. Hiç böyle bir şey görmedim. Genelde hiç görmeyen yerlerde gülünç derecede soğuk hava ve çılgın kar / buz. Utah ve Colorado’da yaşadım ve orada hiç bu kadar kar görmedim, güneyde çok daha az. Bir bok olduğunu biliyorum ama bu doğal değil.

“Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu?” üzerine 9 yorum

1. Malatya dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 316

2. Rize dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 282

3. Kütahya dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . Merhaba siten vallaha mükemmel, saolun , Gürbüz – 209

4. Bu konu : ” Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 368

5. Aydın merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 13:10:57

6. Mardin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım 26-02-2021 16:32:13

7. Siirt dan kimler var. Bu eşi görülmemiş soğuk cephe ABD’nin güneyindeki hava manipülasyonu üzerinden hareket ediyor mu? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , ali – 165

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link