Çeşitli devletlerin işletmelerde% 100 kapasiteye kadar açıldığını, maske görevlerini kaldırdığını ve halk arasında genel bir “Kahretsin, işimiz bitti” tavrını gördüğümde Buraya ilgimi çekti ve biraz iyimserim. Ama yine de kış aylarında daha sıkı bir tecrit olmasından ve bu devletlerin moralleri geçici olarak yükseltmenin bir yolu olarak yeniden açılmasından endişe ediyorum. Siz çocuklar bunun elit kesimin taktiksel bir hamlesi olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yoksa halk için gerçek (gecikmiş olsa da) bir zafer mi?

Author

20 Comments

1. Selamlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

2. Van merkezden ben ahmet. Selamlar siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 09-03-2021 00:06:58

3. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

5. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? ” çok güzel. Selam web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 357

7. Bu konu : ” Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? ” çok güzel. Slm sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 422

8. Bu konu : ” Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? ” çok güzel. Slm sayfa inanki dikkatimi çekti, saolun , Emine – 131

9. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz mükemmel, saolun , gaye – 242

11. Bu konu : ” Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 11

12. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

13. Sinop merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, saolun 19-03-2021 00:55:38

14. Bu konu : ” Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Emine – 253

15. Mersin dan kimler var. Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 241

16. Bu konu : ” Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 9

17. Bu konu : ” Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 271

18. Niğde merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım 04-04-2021 21:48:54

19. Karabük dan kimler var. Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? . Selam herkese siteniz inanki çok güzel, saolun , gaye – 32

20. Bu konu : ” Bu eyalet açılışları gerçek mi? Ya da hesaplı bir oyun? ” çok güzel. Mrb sayfan valla dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 296

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link