Siyaset gündeme gelir gelmez her yerde yorumlarda bu tartışmayı görüyorum. Bu bir gündem mi lol?

Birisi faşizmi tanımlayabilir mi ve bana bazı modern/son örnekler gösterebilir mi?

Örneğin. Mussolini ve Putin gibi modern bir liderden alıntılar.

Gerçekten bilmiyorum ve faşizm olarak tanımlanan hemen hemen her şeyi görmeye devam ediyorum.

…Fapoleon_Boneherpart tarafından gönderildi
[comments]

62 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Burdur merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 23-07-2021 13:00:37

3. Artvin merkezden ben emin. Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 13:00:55

4. Sivas dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 479

5. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 227

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım

7. Rize dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 48

8. Balıkesir dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . Selamın aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 286

9. Selam sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 312

11. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, teşekkürler , mehmet – 475

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 471

14. Konya merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 13:24:54

15. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 399

16. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 109

17. Konya merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 23-07-2021 13:29:56

18. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, tebrikler , ziya – 500

19. Ordu dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . Selam herkese siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 498

20. Kastamonu merkezden ben Aylin. Mrb siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 23-07-2021 13:30:19

21. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 341

22. Hatay dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, teşekkürler , ali – 469

23. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, saolun

24. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun 23-07-2021 13:48:56

25. Kilis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 23-07-2021 13:49:07

26. Manisa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-07-2021 13:49:53

27. Şanlıurfa merkezden ben . Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 13:49:58

28. Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

29. Samsun merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-07-2021 13:55:49

30. Mardin dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . Selam herkese sayfanız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 353

31. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . Selamlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 11

32. Ankara dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . Selam herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 421

33. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler 26-07-2021 00:14:56

34. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , – 389

35. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun 27-07-2021 03:57:48

36. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, sağolun 29-07-2021 16:28:22

37. Merhabalar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Ağrı dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 51

39. Osmaniye dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . Selam herkese sayfa ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , banu – 488

40. Selamın aleyküm siten valla dikkat çekici, face de paylaştım

41. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 340

42. Mrb siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

43. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

44. Hatay merkezden ben doruk. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 16-08-2021 20:19:18

45. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla güzel, teşekkürler , hatice – 345

46. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

47. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten vallaha hoşuma gitti, sağolun 31-08-2021 02:43:55

48. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Selam sayfan inanki güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 77

49. Manisa dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . selamun aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 153

50. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 485

51. Karaman dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 264

52. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-09-2021 11:56:37

53. Karaman dan kimler var. Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? . Selamın aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , doruk – 418

54. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 468

55. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 449

56. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

57. Mardin merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 17-09-2021 00:15:32

58. Bu konu : ” Bu Faşizm mi? Yoksa bu Faşizm mi? ” çok güzel. Merhabalar siten valla iyi, saolun , emin – 344

59. Sakarya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-09-2021 14:13:49

Write A Comment