Elon Musk’la birlikte SNL’yi gördüm ve tüm propaganda mesajlarını fark ettim (beyazlar geri kalmış ve doğuştan geliyor, aşıyı al, kripto bir koşuşturmadır, vb.) Ve buraya birinin bir analiz yazıp yazmadığını görmek için geldim. İnsanların tam olarak bunu yaptığı bu denizaltının eski günleri: Charlie Hebdo cinayetleri veya Bataclan tiyatrosundaki çekimler gibi bazı olaylar meydana gelirdi ve insanlar olaydan geçer, noktaları birleştirir ve bağlantılar ve kaynaklarla bir analiz yazarlardı.

Şimdi tek gördüğüm çoğunlukla tweetler ve haberler ya da politik şeyler. Bu alt, esas olarak propagandayı gerçek zamanlı olarak çürüten çığır açan bilgilere sahipti. Ne oldu?

Bu denizaltıdaki gönderilerin çoğunun sahte bayrakları çürüttüğü ve IŞİD’in nasıl sahte olduğunu ve batı tarafından yaratıldığını gösteren dönemi hatırlayan başka kimse var mı? Bu yayınların çoğu oldukça uzundu ve tonlarca kaynak bağlantısı içeriyordu.

Artık burada kimsenin bir şey satın aldığını görmüyorum.

Bunu tersine çevirelim! Mümkün olduğunca çok sayıda kaliteli analiz gönderisine sahip olmayı bu abonenin hedefi yapalım.

Ve açık konuşmak gerekirse, iktidar düzeninin korktuğu içerik budur: sıradan yurttaşlar bir araya gelir, kafalarını bir araya getirir ve nasıl kazıklandıklarını anlar ve mevcutlara bakarak dedektiflik çalışmasıyla yalanları ve propagandayı açığa vururlar. veri. Aslında sansür baskısı bununla ilgili: 11 Eylül Hakikat hareketi başladığından beri seçkinler, insanların sahte bayrakları ve aldatmacalarıyla gördükleri için öfkeliler ve bir sonraki sahte bayrağın açığa çıkmasını istemiyorlar.

Düzenleme: Ne demek istediğimi göstermek için birkaç bağlantı eklemek istiyorum.

Bu, belirli bir tarih aralığından bu alt bölümdeki belirli içeriği bulmak için mükemmel bir arama aracıdır:

https://redditsearch.io/?term=Al%20baghdadi%20&dataviz=false&aggs=false&subreddits=conspiracy&searchtype=posts&search=true&start=1286661600&end=1444428000&size=100

Öyleyse sadece bu gönderileri kaydırın.

https://redditsearch.io/?term=Bataclan&dataviz=false&aggs=false&subreddits=conspiracy&searchtype=posts&search=true&start=1255125600&end=1476050400&size=100

Şimdi neden bahsettiğimi görmek için bu gönderiye bakın:

Updated Compilation of Confirmed Conspiracy Theories from conspiracy

Ve buradaki yazı tam olarak bahsettiğim şey:

Let’s Talk About Orlando: Collection of articles, videos and /r/conspiracy speculation from conspiracy

79 Comments

1. Bitlis dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 145

2. Giresun merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfan valla mükemmel, teşekkürler 09-05-2021 14:11:16

3. Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bolu merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-05-2021 14:20:05

6. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

7. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki güzel, teraziye tıkladım

8. Gürbüz Reply

Slm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Selamlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 356

10. Denizli dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Selam herkese sayfan yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 195

11. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

12. Selam sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

13. Bartın merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız inanki hayran edici, teraziye tıkladım 09-05-2021 19:16:51

14. Selamın aleyküm sayfa valla hayran edici, facebookta paylaştım

15. Afyon dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 497

16. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 487

18. Gürbüz Reply

Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

19. Çankırı dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Merhabalar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 309

20. Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Tekirdağ dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Slm paylaşımın cidden hayran edici, sağolun , mehmet – 166

22. Kastamonu dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 226

23. Merhaba paylaşımın inan ki güzel, linkedinde paylaştım

24. Kilis dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 277

25. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , – 64

26. Ordu dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 163

27. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

28. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler 10-05-2021 11:11:54

29. Konya dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 93

30. Bartın dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , ziya – 72

31. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

32. Diyarbakır dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım , gaye – 13

33. Van dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Mrb siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 492

34. Artvin dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Merhabalar web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 240

35. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 160

36. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim iyi, tebrikler , – 475

37. Ankara dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Selamlar sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 285

38. Ardahan dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Slm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 464

39. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 76

40. Karabük dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, saolun , ali – 356

41. selamun aleyküm sayfa süper ötesi güzel, sağolun

42. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, saolun , Hasan – 478

43. Gaziantep dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 305

44. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Mrb siten cidden hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 323

45. Selam herkese sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım

46. Tokat dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 336

47. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, tebrikler

48. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 175

49. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız inan ki güzel, teşekkürler

50. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha mükemmel, saolun , emin – 170

51. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

52. Selamlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

53. Adana dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, sağolun , banu – 136

54. Düzce dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 481

55. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 26-06-2021 17:14:15

56. Merhaba web siteniz valla hayran bıraktı, sağolun

57. Gümüşhane dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Merhaba bu web sitesi vallaha iyi, face de paylaştım , Aylin – 277

58. Karaman dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Selam herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 450

59. Batman merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 20:51:04

60. Mersin merkezden ben Emine. Slm web siteniz vallaha mükemmel, şukuladım 09-07-2021 14:24:39

61. Kars dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ziya – 278

62. Merhaba herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

63. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , ali – 318

64. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 105

65. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 67

66. Erzincan dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Selamlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 333

67. Mardin merkezden ben ali. Selam paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 10-08-2021 06:36:59

68. Muş merkezden ben emin. Slm paylaşım gerçekten çok güzel, saolun 13-08-2021 12:23:08

69. Şırnak merkezden ben ali. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, saolun 14-08-2021 03:19:59

70. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun

71. Erzurum merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, şukuladım 31-08-2021 21:07:01

72. Erzurum dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım , emin – 338

73. Kırklareli merkezden ben doruk. Slm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-09-2021 04:21:26

74. Çankırı merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 10-09-2021 00:04:55

75. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 260

76. İzmir dan kimler var. Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? . selam arkadaşlar siten inan ki çok güzel, saolun , ahmet – 150

77. Bu konu : ” Bu forumdaki analiz gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 49

Write A Comment