Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi.

Muhtemelen içinde olduğum bir tavşan deliğinden aşağı inebilirdim ama bazı şeyler Q damlalarıyla aynı hizaya gelmeye başladı. Bu sadece eğlenceli bir teori, ama beni dinleyin.

İlk Q damlalarından başlarsanız ve “gelecek geçip gider” veya “gelecek geçmişin kilidini açar” filtresini filtrelerseniz İlk birkaçı, tahtayı nasıl okuyacağınızı öğretmek ve damlalar hakkında bilgi sağlamaktır. Bazıları güncel olaylardan bahsediyor, bazıları cesaretli olduğunu ima ediyor, bunu gelecekten söylüyorum. (Komplo subayı, benimle çıplak).

6 ve 7 Ocak 2018 düşüşleri “saati tüm işaretçilerle rüzgar” dan bahsediyor ve bunu “Gelecekteki olaylar için haberler haritanın kilidini açarken şimdi okumaya başla” şeklinde yorumladım.

7 Oca 2018 BU KURULA DOĞRUDAN KONUŞUYORUZ. İLETİŞİMİZİ ÖĞRENİN. Q

13 Ocak 2018 damla # 520

Gelecek geçmişi kanıtlıyor. HİÇBİR ŞEY tesadüf değildir. MAP ANAHTAR. Için planlanan [3] yıl. YOLSUZLUK ve KÖTÜ İÇİNDE DERİN. HER YERDE. SABIR.

Pekala, bu düşüşlerin üzerinden 3 yıl geçti ve 6 Ocak’taki düşüşleri okumaya ve 2018’deki güncel olaylar ile o zamanlar mantıklı olmayan ya da gerçekleşmeyen Q saçmalıkları arasında geçiş yapmaya başlarsanız, 3 yıldan beri sizinle konuşuyordu. gelecek de aynı gün. Tahtayı nasıl okuyacağınızı öğrenmek. Damlaların çoğu güncel olaylar, ancak bazıları gelecekte 3 yılı tartışıyor (belki Austin Steinbart ve kuantum hesaplaması tamamen yalan değildi ?!)

Şimdi hepimiz, Trump’ın yakında her şeyi açıklayacağını ve çekici bırakacağını duymuşuzdur. O zaman bu haftadan devam edelim:

13 Ocak CHECKMATE

Biden’ın göreve başlama güvenlik ekibinin adı “şah mat”. Reddit gönderisi sayesinde, bunun için daha önce gördüğüm, beni bu tavşan deliğine götüren

13 Ocak

[MONDAY] Önümüzdeki Hafta – BÜYÜK. HALKA AÇIK. Biz dinledik

14 Ocak düşüşü:

HATIRLATMA aşağıda. BURADAN BAŞLAYIN. REHBERLİK EDECEKTİR. Q

18 Ocak Pazartesi Q, ileride henüz 3 yıla işaret ediyordu ki, bu tarih akıllıca sıralanır

18 Ocak BÜYÜK UYANMA. Q

19 Ocak

DECLASS-POTUS_ DÜNYANIN HER YERİNDEKİ ATIŞ SESİ. Q

Sonra buradan sonra derin devleti yıkmaya ve insanların tartışması için bağlantıları birbirine bağlamaya başlıyor gibi görünüyor.

Herhangi birinin bu konudaki düşüncelerini duymak veya daha derine dalmak isterim! Sadece tuhaf bir şekilde geçerliliği olan bir tavşan deliğine girdiğimde. Bunun gerçekleşip gerçekleşmediğini bir hafta içinde öğreneceğiz.

“Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi.” üzerine 23 yorum

1. Mardin dan kimler var. Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. . Selam sayfan vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 468

2. Bolu merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 11:49:43

3. Samsun merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 11:49:44

4. Bu konu : ” Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım , memo – 282

5. Düzce dan kimler var. Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. . Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 439

6. Bolu dan kimler var. Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. . Selam web siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 108

7. Burdur merkezden ben ali. Slm paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 15-01-2021 11:55:19

8. Eskişehir dan kimler var. Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 473

9. Bu konu : ” Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 326

10. Bu konu : ” Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 221

11. Hakkari dan kimler var. Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. . Mrb sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 281

12. Mardin dan kimler var. Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 367

13. Kayseri merkezden ben . Selamlar web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 22-01-2021 09:55:41

14. Edirne merkezden ben Aylin. Slm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 29-01-2021 06:55:28

15. Bu konu : ” Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 439

16. Kırşehir dan kimler var. Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. . selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 200

17. Bu konu : ” Bu gece Q’nun tavşan deliği: hem günün hem de sonraki 3 yıl içinde mesaj göndermenin eğlenceli teorisi. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 405

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link