Harika bir çekim değil çünkü denemek ve yakalamak için kameralar arasında geçiş yapıyordum çünkü telefonumun ekranına bakarken bulmak zordu. İlk video yalnızca 14 saniye uzunluğundadır, ancak yaklaşık 8 ila 10 saniyede göründüğünü ve hareket ettiğini görebilirsiniz (3 satırdaki en parlak ‘yıldızdır. Referans olarak bunun bir fotoğrafı var.) İkincisi 7 saniyedir. uzun ama hareket ettiğini görüyorsunuz (kamerayı hareket ettiren ben değildim) Bulutlar hepsini örtmeden önce alabildiğim tek şey buydu. Geçen seferki ile aynıydı, bu yüzden belki bir geceyi daha iyi yakalamaya çalışabilirim.

gönderen … Mrs_Attenborough
[comments]

Author

6 Comments

1. Uşak merkezden ben ziya. Selam web siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-04-2021 22:06:06

2. Kırıkkale merkezden ben memo. Selam bu web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 03-04-2021 23:23:45

3. Malatya dan kimler var. Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı . Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 79

4. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Balıkesir dan kimler var. Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı . Selam paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 349

6. Bursa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 17-04-2021 10:23:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link