Harika bir çekim değil çünkü denemek ve yakalamak için kameralar arasında geçiş yapıyordum çünkü telefonumun ekranına bakarken bulmak zordu. İlk video yalnızca 14 saniye uzunluğundadır, ancak yaklaşık 8 ila 10 saniyede göründüğünü ve hareket ettiğini görebilirsiniz (3 satırdaki en parlak ‘yıldızdır. Referans olarak bunun bir fotoğrafı var.) İkincisi 7 saniyedir. uzun ama hareket ettiğini görüyorsunuz (kamerayı hareket ettiren ben değildim) Bulutlar hepsini örtmeden önce alabildiğim tek şey buydu. Geçen seferki ile aynıydı, bu yüzden belki bir geceyi daha iyi yakalamaya çalışabilirim.

gönderen … Mrs_Attenborough
[comments]

Author

30 Comments

1. Uşak merkezden ben ziya. Selam web siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-04-2021 22:06:06

2. Kırıkkale merkezden ben memo. Selam bu web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 03-04-2021 23:23:45

3. Malatya dan kimler var. Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı . Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 79

4. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Balıkesir dan kimler var. Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı . Selam paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 349

6. Bursa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 17-04-2021 10:23:53

7. Giresun merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-04-2021 09:39:45

8. Hakkari dan kimler var. Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı . Slm sayfanız gerçekten güzel, tebrikler , – 492

9. Burdur dan kimler var. Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı . Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , – 421

10. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun

11. Selam herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

12. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

13. Karaman dan kimler var. Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı . selam arkadaşlar sayfan valla çok güzel, tebrikler , Aylin – 185

14. Bu konu : ” Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha iyi, teşekkürler , mehmet – 16

15. Merhabalar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

16. Bu konu : ” Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, sağolun , Hasan – 334

17. Selam herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

18. Çankırı merkezden ben doruk. Merhaba web siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 18-06-2021 10:53:55

19. Bu konu : ” Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 412

20. Çankırı merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 27-06-2021 21:22:07

21. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

22. Siirt merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 11-07-2021 16:17:40

23. Konya dan kimler var. Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı . Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ali – 141

24. Denizli dan kimler var. Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , mehmet – 94

25. Bu konu : ” Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 460

26. Bu konu : ” Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 396

27. selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Siirt dan kimler var. Bu gece ‘UFO’yu tekrar gördüm ve çekmeye çalıştım. Deneyebileceğim ve yayınlayabileceğim / barındırabileceğim bir yer var mı . Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , ali – 446

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link