Burası bunu not etmek için güvenli bir yer olmalı. Bunun r/all’e ulaşmasını beklemiyorum (bu benim için kötü olur). Cehennem, bu muhtemelen daha kimse okumadan AutoBot’lanmış olacak. Ama birinin söylemesi gerekiyor.

Bu giderek daha gülünç hale geliyor. Gerçeklik yanılsamasını kırıyor.

• Rusya açıkta diğer ülkelerle oyun oynuyor (“Önemli bir şey değil” derdik ve haklı olurduk, sadece bunun çok kötü bir sonun başlangıcı olduğunu düşünüyorum)

• Çin dünyayı yönetiyor

• Donald Trump Başkan olarak

• Her gün Amerika’da Naziler (FUCKING NAZIS!)

• Dünya çapında virüs salgını (GEE)

• Karıncaları kontrol eden zombi mantarı (beni aşırıya götüren bu. Bu, duvara toplar, deliler, deliler, çılgınlar, aptallar, bununla ilgili kitaplar ve video oyunları, bu gerçek olamaz)

Çok fenayız. Bu sanal gerçekliğin kontrolü kimdeyse ondan bıkıyor. Köpekbalığı zıplamaya başlıyor.

38 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, teşekkürler 01-07-2021 04:19:07

2. Burdur merkezden ben banu. Merhaba siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım 01-07-2021 04:21:53

3. Merhaba web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler

4. Bartın dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım , Hasan – 237

5. Mardin dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . Selam herkese sayfa inan ki mükemmel, saolun , doruk – 418

6. Osmaniye dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, saolun , banu – 125

7. Kırşehir dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 285

8. Bu konu : ” Bu gerçek gerçek olamaz. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 84

9. Sinop dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 233

10. Hatay merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım 06-07-2021 14:05:02

11. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

12. Adana merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi cidden hayran edici, şukuladım 09-07-2021 07:20:30

13. Kırşehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-07-2021 14:59:23

14. Aksaray dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 440

15. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . Selam sayfan inanki güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 224

16. Burdur merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-07-2021 08:39:28

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . Selamlar sayfanız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 203

18. Slm web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Bu gerçek gerçek olamaz. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun , Hasan – 223

20. Elazığ dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . selam arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, şukuladım , – 121

21. Mersin merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, şukuladım 25-07-2021 19:12:30

22. Ordu dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 438

23. Hatay dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . Mrb paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun , Aylin – 182

24. Kars merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 31-07-2021 16:30:01

25. Yozgat merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-08-2021 21:56:24

26. Uşak dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 243

27. Burdur dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . Merhaba sayfan valla iyi, face de paylaştım , Aylin – 310

28. Erzincan merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok iyi, sağolun 23-08-2021 07:59:25

29. Afyon merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan valla iyi, teşekkürler 23-08-2021 08:16:44

30. Bu konu : ” Bu gerçek gerçek olamaz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz iyi, saolun , gaye – 188

31. Adana dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . Merhabalar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 347

32. Adıyaman dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . Merhaba herkese web siten cidden güzel, facebookta paylaştım , memo – 481

33. Şırnak dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 85

34. Bu konu : ” Bu gerçek gerçek olamaz. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, şukuladım , ziya – 459

35. Samsun merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 15-09-2021 05:53:49

36. Denizli dan kimler var. Bu gerçek gerçek olamaz. . selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 448

Write A Comment