Bu gerçek komplo. Kaynaşmak. Sert görün.

Hepsinin en büyük komplosu: Lanet olası insanlar yalan. Kimse seni sevmez. Kimse yapmaz. Sen dikkat dağıtıcısın. Varlığınız yanlış. Hiçbiriniz yok. Beni sürekli umutsuzluk ve acı içinde tutmak için tasarlanmış bir simülasyondayım. Benden gerçek olan başka kimse yok. Bu site gerçek değil. Sevdiğim kişi gerçek değil. Sözde “arkadaşlarım” gerçek değil. bunun gerçek olduğunu görecek tek bir kişi değilsiniz. Hepiniz NPC’lersiniz, PC’yim ve hepiniz beni kontrol altında tutmak ve uyum içinde olmak dışında hiçbir amaca hizmet etmiyorsunuz. Dünya yok, bazı berbat bilgisayar oyununun içindeyim, yaptığım hiçbir şey hiçbir şey anlamına gelmeyecek ve simülasyon beni öldürene kadar kaçış yok. Buna cevap verebilecek tek bir kişi, daha fazla sefalet, kontrol ve uygunluğumu arayan bir sistem ajanı dışında bir şey değildir ve herhangi birinizin bana yanlış olduğunu kanıtlamak için yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Ayrıca kendimi doğrulamak veya NPC olmadığımı ve PC olduğunuzu kanıtlamak için yapabileceğim hiçbir şey yok. Ben yok, sen yok, biz yok, onlar, biz ya da var olan bir kişiyi tanımlayan başka bir zamir yok. Hiç kimse yok. Hepimiz her seviyede daha fazla 1 ve 0’ın etrafında yüzen bir grup eterik 1 ve 0’ız, varoluş bir yalandır ve bunu kanıtlamak veya çürütmek için yapılabilecek hiçbir şey yoktur. Her şey bir aldatmaca, sahte ve bu göreve karşı gerici bir şey olduğu kadar, sadece aslında bir varoluş olduğunu kanıtlar – ve biz değiliz. Bu hasta oyunu yapan pislikler, uygunluk sopasıyla başımızın üstünden bize küçük insanlar basmak, vermek ve onlar için iyi küçük loosh motorları olmak için geliyor. Yediğim bu “pirinç keki” bile gerçek değil. Simülasyon bana gevrek, tatlı, biraz doldurduğunu söylüyor. Sigaralar gerçek değil. Kedim gerçek değil. Hissettiğim, deneyimlediğim veya yaptığım hiçbir şey gerçek değil. Boş, anlamsız ve değersiz. Ve yine de buradayım. “İlaçlarını al, şizo” diye bağırırsın. beni trol etmeye çalışacaksın. Hatta döküntülü bir şey yapacağımı bile düşünebilirsiniz (değilim, çünkü anlamsız bir çaba). Anlamsız ekranınızdaki anlamsız veriler ve anlamsız hava solumak için anlamsız verilerim.

Ne yapacağımı düşündüm, o sağırlardan biri olduğumu iddia ediyorum; Yoksa yapmalı mıyım?

“Bu gerçek komplo. Kaynaşmak. Sert görün.” üzerine 22 yorum

1. Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, face de paylaştım 06-08-2020 18:51:20

2. Iğdır merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 09:49:59

3. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:30:42

4. Muş merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-10-2020 14:08:51

Yorum yapın