Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil

Bu gerçeklik bir rüya dünyası, buradaki her şey bizi uykuda tutmak, görmemizi ve dışarı çıkmamızı engellemek için tüm bu zararlı ve inorganik şeyleri yarattıkları bir yanılsamadır. Her şey, sadece enerjimizi ve kaynaklarımızı çalmak ve yapay dünyalarını çalıştırmaya devam etmek için bizi yıllarca esaret altında tuttuğu zihinsel bir oyundur Virüs, insanları özgürlükten yoksun bırakmaya alıştırmak ve bir virüsü ve aşıyı kabul etmelerine izin vermek için bir tuzaktır. kontrol edilebilir ve lobomotize edilebilirler ve artık yeni dünya düzenini kurmak için herhangi bir özgür iradeye sahip değillerdir. Bu gerçeklik giderek azalmaya başlıyor, giderek daha fazla insan uyanmaya ve gerçeği görmeye başlıyor ve aşı, bunu önlemede ana silahı.

“Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil” üzerine 11 yorum

1. Van dan kimler var. Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil . Merhaba web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 370

2. Bu konu : ” Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 117

3. Bu konu : ” Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , ali – 254

4. Hakkari dan kimler var. Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, teşekkürler , – 145

5. Bu konu : ” Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım , gaye – 73

6. Gaziantep dan kimler var. Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil . Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 343

7. Bu konu : ” Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 55

8. Bu konu : ” Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 494

9. Yalova dan kimler var. Bu gerçeklik bir hayal dünyasıdır. Hiçbir şey gerçek değil . Merhaba web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 270

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link