https://np.reddit.com/r/AskReddit/comments/m51ahm/what_are_your_standingts_on_joe_bidens_presidency/

Trump’ın aksine Joe Biden’ın medyada 7/24 geçmediğini duymaktan kaç kişinin mutlu olduğuna bakın. Medya önemsemelerini söylemedikçe insanlar Biden’ı umursamayacak. Ana akım medya kesinlikle Biden’ı kötü bir şekilde resmetmek istemiyor. Eminim bu buradaki herkes için ortak bir bilgidir, ancak bu, küçük bir grup insanın insanlığın düşüncesi üzerinde ne kadar güce sahip olduğunun daha fazla kanıtıdır.

Pek çok insan, Trump göreve gelene kadar siyasete pek aldırış etmezdi, ancak şimdi kukla göreve getirildiği için, insanlar bir başkanın nasıl zihinsel bir çöküş içinde olabileceği ya da bir başkanla nasıl gizli anlaşma yapabileceğiyle ilgilenmeyecektir yabancı hükümetler.

if (JoeBiden == başkan) {

for ( int i = 0; i < npc.size(); i++) {

npc[i].setIsOutraged(false);

}

}

Author

11 Comments

1. Bilecik dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Selamlar siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 12

2. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 313

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 384

4. Mersin dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 200

5. Aydın merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 18-03-2021 01:25:12

6. İstanbul dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Selamlar siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 26

7. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 186

8. Kırıkkale dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Mrb sayfa yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 4

9. Balıkesir dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Merhabalar web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım , – 252

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link