https://np.reddit.com/r/AskReddit/comments/m51ahm/what_are_your_standingts_on_joe_bidens_presidency/

Trump’ın aksine Joe Biden’ın medyada 7/24 geçmediğini duymaktan kaç kişinin mutlu olduğuna bakın. Medya önemsemelerini söylemedikçe insanlar Biden’ı umursamayacak. Ana akım medya kesinlikle Biden’ı kötü bir şekilde resmetmek istemiyor. Eminim bu buradaki herkes için ortak bir bilgidir, ancak bu, küçük bir grup insanın insanlığın düşüncesi üzerinde ne kadar güce sahip olduğunun daha fazla kanıtıdır.

Pek çok insan, Trump göreve gelene kadar siyasete pek aldırış etmezdi, ancak şimdi kukla göreve getirildiği için, insanlar bir başkanın nasıl zihinsel bir çöküş içinde olabileceği ya da bir başkanla nasıl gizli anlaşma yapabileceğiyle ilgilenmeyecektir yabancı hükümetler.

if (JoeBiden == başkan) {

for ( int i = 0; i < npc.size(); i++) {

npc[i].setIsOutraged(false);

}

}

Author

24 Comments

1. Bilecik dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Selamlar siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 12

2. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 313

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 384

4. Mersin dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 200

5. Aydın merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 18-03-2021 01:25:12

6. İstanbul dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Selamlar siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 26

7. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 186

8. Kırıkkale dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Mrb sayfa yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 4

9. Balıkesir dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Merhabalar web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım , – 252

10. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

11. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 252

12. Kırıkkale dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 330

13. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz mükemmel, tebrikler , gaye – 298

14. Düzce dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 90

15. Kırşehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım 01-05-2021 18:08:15

16. Artvin dan kimler var. Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım , mehmet – 100

17. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 494

18. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım , – 478

19. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 317

20. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 50

21. Denizli merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 01-07-2021 17:36:23

22. Bu konu : ” Bu gerçekten de ana akım medyanın düşünce şeklimiz üzerinde ne kadar etkisi olduğunu gösteriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 109

23. Şanlıurfa merkezden ben . Merhaba paylaşım inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-07-2021 12:16:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link