Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor

Bu kadar uzun bir süre boyunca bu kadar çok insanla birçok karşılaşmayı dinledikten sonra, gördüğümüz tüm ufoların “ziyaret” olmayabileceğini fark ettim.

Ufoların okyanuslara ve göllere girip çıktıklarına dair çok sayıda gözlem ve rapor olmasının nedeni, üslerinin orada olması gerektiğidir.

Gökyüzünde kısa bir saniye için bir uçak veya helikopter gördüğümüzde, sezgisel olarak bir yerden ayrıldığını ve orijinal konumuna geri döneceğini veya başka bir yere ineceğini biliyoruz. hava araçlarımız bir işlev için veya insanları bir yerden diğerine taşımak için kullanılır. ve bu kadar.

ftl yetenekleri olan bir zanaat için neden farklı olsun?

onların atmosferimize girip çıktıklarını görüyorsak, bunun nedeni ya bu gezegendeki konumlara gitmeleri ya da ulaşmaları olabilir. ve okyanuslarımızın çok azını keşfettiğimiz için, derin okyanuslarda, genel halkın hakkında hiçbir şey bilmediği çok sayıda ileri uygarlığın her zaman var olduğuna inanmak biraz zor olur mu?

https://www.youtube.com/watch?v=auXB5qqZn_o

“Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor” üzerine 12 yorum

1. Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 05-09-2020 19:56:38

2. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-09-2020 01:30:44

3. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-09-2020 16:32:48

4. Manisa merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:20:15

5. Yozgat merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-10-2020 20:24:47

6. Osmaniye dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 155

7. Düzce dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Selamlar sayfa inan ki hayran edici, şukuladım , ali – 469

Yorum yapın