Bu kadar uzun bir süre boyunca bu kadar çok insanla birçok karşılaşmayı dinledikten sonra, gördüğümüz tüm ufoların “ziyaret” olmayabileceğini fark ettim.

Ufoların okyanuslara ve göllere girip çıktıklarına dair çok sayıda gözlem ve rapor olmasının nedeni, üslerinin orada olması gerektiğidir.

Gökyüzünde kısa bir saniye için bir uçak veya helikopter gördüğümüzde, sezgisel olarak bir yerden ayrıldığını ve orijinal konumuna geri döneceğini veya başka bir yere ineceğini biliyoruz. hava araçlarımız bir işlev için veya insanları bir yerden diğerine taşımak için kullanılır. ve bu kadar.

ftl yetenekleri olan bir zanaat için neden farklı olsun?

onların atmosferimize girip çıktıklarını görüyorsak, bunun nedeni ya bu gezegendeki konumlara gitmeleri ya da ulaşmaları olabilir. ve okyanuslarımızın çok azını keşfettiğimiz için, derin okyanuslarda, genel halkın hakkında hiçbir şey bilmediği çok sayıda ileri uygarlığın her zaman var olduğuna inanmak biraz zor olur mu?

https://www.youtube.com/watch?v=auXB5qqZn_o

Author

64 Comments

1. Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 05-09-2020 19:56:38

2. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-09-2020 01:30:44

3. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inanki çok iyi, teşekkürler 06-09-2020 16:47:56

4. Elazığ merkezden ben banu. Merhabalar sayfa valla güzel, face de paylaştım 16-09-2020 01:00:02

5. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-09-2020 16:32:48

6. Gümüşhane merkezden ben banu. Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun 25-09-2020 22:59:22

7. Selamlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Manisa merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:20:15

9. Yozgat merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-10-2020 20:24:47

10. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 155

11. Düzce dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Selamlar sayfa inan ki hayran edici, şukuladım , ali – 469

12. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sağolun

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 109

14. Ağrı merkezden ben Emine. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 08-11-2020 19:30:05

15. Bu konu : ” Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 89

16. Kars dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 240

17. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-11-2020 12:22:04

18. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 462

19. Mrb siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

20. Van merkezden ben ahmet. Slm web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 07-12-2020 14:54:53

21. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-12-2020 10:44:54

22. Bu konu : ” Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 250

23. Kars merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:45:38

24. Nevşehir dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , – 491

25. Niğde dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, saolun , ali – 35

26. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım

27. Merhabalar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

28. Çorum merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa inan ki iyi, facebookta paylaştım 30-12-2020 03:44:50

29. Samsun dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Selam siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ali – 468

30. Bu konu : ” Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 87

31. Slm paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

32. Bu konu : ” Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor ” çok güzel. Slm paylaşım valla iyi, twitter da paylaştım , Emine – 59

33. Gaziantep dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Merhaba sayfa yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 55

34. Giresun merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın cidden mükemmel, face de paylaştım 15-01-2021 22:36:18

35. Bu konu : ” Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor ” çok güzel. Slm web siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 434

36. Tokat merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, şukuladım 18-01-2021 18:35:44

37. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

38. Edirne dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Slm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 36

39. Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

40. Sakarya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-02-2021 17:16:00

41. selamun aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

42. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-02-2021 02:45:19

43. Denizli dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Merhaba herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 323

44. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

45. İzmir dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Selamın aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 247

46. Zonguldak merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 02-03-2021 01:45:50

47. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, şukuladım

48. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . selamun aleyküm siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 148

49. Hatay merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 06-03-2021 01:42:48

50. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 285

51. Yozgat merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-03-2021 00:03:50

52. Bu konu : ” Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki güzel, teşekkürler , banu – 242

53. Selam herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

54. Bu konu : ” Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 233

55. Niğde merkezden ben emin. Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 04-04-2021 15:29:33

56. Bu konu : ” Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 106

57. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

58. Sivas merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan valla çok güzel, facebookta paylaştım 21-04-2021 08:30:21

59. Çankırı dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Selamlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 155

60. Şanlıurfa merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2021 19:38:22

61. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Bu Gezegende Yalnız Değiliz Onlar “Ziyaret Etmiyorlar” UFO’lar Gezegeni Bizimle Paylaşan Bir Tür Tarafından Kılavuzluk Ediliyor . Selamlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 260

62. Kars merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 02:59:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link