Bu gezegendeki çoğu insan ölüme mahkum çünkü çoğu insan neler olup bittiğinden habersiz. Yıllarımız yok, aylarımız var. Birleşik olmamız gerekiyor!

Tarihte doğru tarafı seçtiğinizi sanıyorsunuz ama dürüst olalım. Yöneticiler senin ben veya başkası hakkında hiç umurunda değil. Bu Amerika ile ilgili değil. Bu dünyadaki insanlarla ilgili. Her birimiz hayatımız boyunca yalan söyledik.

Virüs gerçek. Çoğunlukla sağlıksız insanları etkiler. Yaşlılar, her gün McDonald’s yiyen ve çok fazla uyuşturucu kullanan veya çok içen bizler.

Maskelerin bizi kurtaracağını söylüyorlar. Yapmayacaklar ve işte nedeni. Hiçbirimize bunları nasıl kullanacağımızı ya da hangisinin en iyisi olduğunu göstermiyorlar. Demek istediğim, bu kolay ve herkes tarafından fark edilmiş olmalıydı. Elbette, şurada burada rastgele bir site bulursunuz, bunu yapın ya da giyin diyorlar, ancak biri yerel ve 24 saatlik haberlerin bunu insanlara deleceğini düşünebilir. Maskeler, bunları her gün defalarca taktığınızda ya da her fırsatta çenenizi aşağı indirmeye devam ettiğinizde ne kadar etkisiz hale geldiklerini anlamamamız nedeniyle muhtemelen daha fazla enfeksiyona neden oluyor.

Umursamıyorlar, yüzünüze bir çift külot giyiyorlar, kimse sizi mağazaya girmekten alıkoymayacak, neden? Çünkü bir yüz örtmek, ön kapıda çalışan adamın yüzü kaplamaktır ve siyasi liderlerimizden hiçbiri bu konuda fon sağlayacak veya eğitecek kadar umursamaz.

Tek başına bu bile insanları uyandırmalı. Bizi bitirmek için büyük eczane ile nasıl ortaklık yaptıklarına dair daha fazla ayrıntıya girmem gerekiyor mu? Ya da dünyanın nasıl mali çöküntü içinde olduğu ve bunu gerçekten düzeltmenin bir yolu yok mu? Ya da birkaç milyar insanı öldürmek, dünyanın hükümetlerinin o kadar yozlaşmış olduğunu ve kolay bir çıkış yolu olmadığını kabul etmek yerine nasıl daha kolay? Ya da dünya çapındaki siyasi liderlerimizin ve popülerlik yarışmasını kazananların lanet olduğunu ve çocukları öldürdüğünü? Ya da eğer uymazsak bize 8 yaşında bir şaplak atmaya hazırlananlar gibi davranacaklarını. Ya da siyahları siyasi bölünme için nasıl kullanıyorlar? Ya da işlenmiş gıdalar, GDO’lar, aşılar, ilaçlar, radyasyon ve diğer her şeyle nasıl yavaş yavaş zehirleniyoruz?

Politikanızın önemi yok, bu onun ötesinde. Size samimiyetle söyleyebilirim, eğer tüm covid histerisine inanırsanız, o zaman o aşı ile ilk itilenler arasında olacaksınız, bunun için yalvarıyorsunuz ki, kulağa hoş gelen temas takibi mükemmel bir çözüm. Aşının canı cehenneme ve tüm telefonlarımızın şu anda sahip olduğu covid izleme bokunu asla açma.

Amaç insanlar açısından bölünmüş haldeyiz. Bir liderin bilerek başlattığı bir şeyi düzeltmesini beklemeyin. İnsanlar görmedikçe, verilen hasarın giderilmesi bir nesil alacaktı.

Senin, benim, siyahların ya da diğer yaşamların umurunda olabilirler. Hepimiz burada hayatta kalma konusunda birleşmeliyiz. Biden’ın kahramanın mı yoksa Trump’ın düşmanın mı olduğunu düşünmen umrumda değil. Biz insanlar çokuz ve hepsi azız. Hayatta kalmak için birleşebilir miyiz lütfen?

Yıllarımız yok, hepimizin tanıdığı ve sevdiğimiz birçok insan ölmeden önce birleşmek için aylarımız var. CDC bunun şimdiye kadarki en kötü düşüş olacağını söylediğinde, şaka yapmıyorlardı, çoğumuz Trump veya Biden için kök salarken TPTB her şeyi yapıyor.

Mesaj, birleşmemiz gerektiğidir. Birleşik ayağa kalkarız, bölünürüz düşeriz. Güneşin altında yeni bir şey yok insanlar, tarih tekrar ediyor, zaman kısa. Tanrı hızlı arkadaşlar! Devam edebilirdim ama kimsenin okumayacağı bir metin duvarı olurdu. İyi geceler!

“Bu gezegendeki çoğu insan ölüme mahkum çünkü çoğu insan neler olup bittiğinden habersiz. Yıllarımız yok, aylarımız var. Birleşik olmamız gerekiyor!” üzerine 20 yorum

1. Iğdır merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 15-08-2020 09:23:42

2. Erzincan merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 04:07:45

3. Erzurum merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım 15-09-2020 10:32:09

Yorum yapın