Bu gezegendeki yaşam üzerine bir teori. Kulağa hoş geliyorsa çalın.

Geçen gece oturup aya bakıyordum ve ne kadar büyük göründüğünü ve gökyüzünde süzülen büyük bir topun nasıl göründüğünü fark ettim. Medyada işlendiğini bildiğimiz sadece 2. ay değil. Şimdiye kadar gördüğümden daha yakından göründüğünü düşündüm ve “Ya ay, her iki bin yılda bir dünyaya çok yaklaşırsa, tüm suyu bir noktaya çekip uzaklaştığında hepsini salıverirse.” Muazzam oranlarda sellere neden olur ve bildiğimiz şekliyle hayatın çoğunu yok ederdi. Şimdi bunun hiçbir geçerliliği yok ama kulağa eğlenceli bir fikir gibi geliyor.

… Gswash tarafından gönderildi
[comments]

“Bu gezegendeki yaşam üzerine bir teori. Kulağa hoş geliyorsa çalın.” üzerine 10 yorum

1. Kastamonu merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 09:10:12

2. Kütahya merkezden ben Emine. Slm siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:18:38

3. Erzurum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler 04-10-2020 17:53:55

4. Karaman dan kimler var. Bu gezegendeki yaşam üzerine bir teori. Kulağa hoş geliyorsa çalın. . Selam bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 308

5. Bu konu : ” Bu gezegendeki yaşam üzerine bir teori. Kulağa hoş geliyorsa çalın. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 213

6. Bu konu : ” Bu gezegendeki yaşam üzerine bir teori. Kulağa hoş geliyorsa çalın. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler , gaye – 189

Yorum yapın