https://patents.google.com/patent/CN112220919A/en

1. Bir koronavirüs aşısı, burada bahsedilen koronavirüs grafen oksit, karnosin, CpG ve yeni bir koronavirüs reseptörü bağlama alanı içerir; karnosin, CpG ve yeni bir koronavirüs reseptörü bağlama bölgesinin bir grafen oksit omurgası üzerinde bağlanması; CpG kodlama dizisi, SEQ İD NO 1 olarak gösterilir; yeni koronavirüs reseptörü bağlama bölgesi, yeni bir koronavirüs S protein reseptörü bağlama bölgesini ifade eder.

2. 2. Koronavirüsün, karnosin, CpG ve bir koronavirüs reseptörü bağlama bölgesinin aktive edilmiş grafen oksit üzerinde bağlanmasıyla elde edildiği, istem 1 ‘in koronavirüsü.

3. 2. İstem l’e göre bir koronavirüs üretme yöntemi olup, aşağıdaki aşamaları içerir: bir reseptör bağlama bölgesinin ve karnozinin rekombinant bir proteini olan CpG’nin elde edilmesi, burada CpG kodlama dizisi DİZİ İD NO 1 olarak gösterilir; grafen oksit dondurularak kurutulmuş tozun bir fosfat tampon çözeltisine eklenmesi ve ultrasonik işlemin gerçekleştirilmesi; grafen oksit çözeltisini etkinleştirmek için EDC ve NHS eklenmesi, reaksiyon çözeltisindeki aşırı EDC/sülfo-NHS’nin ultrafiltrasyon yoluyla çıkarılması ve reaksiyon çözeltisinin pH’ının nötr olacak şekilde ayarlanması; bir reaksiyon çözeltisine karnosin, CpG ve reseptör bağlama bölgesi rekombinant proteininin eklenmesi ve aktive edilmiş grafen oksit ile inkübe edilmesi; fazla konjuge olmayan protein reaksiyon solüsyonundan çıkarıldı ve kullanım için sterilize edildi.

4. 4. İstem 3’ün usulü olup, burada sonikasyon süresi 2 ila 3 saat arasındadır.

5. 4. Fosfat tamponunun pH’ının 6,8 ila 7,6 olduğu, istem 3’e göre yöntem.

6. 4. Fazla EDC/sulfo-NHS’nin çıkarılması veya bağlanmamış proteinlerin çıkarılması yönteminin ultrafiltrasyon olduğu, istem 3’ün yöntemi.

7. 4. Karnosin miktarının, grafen oksit miktarının 1.5 katı veya daha fazla olduğu, alıcı bağlama bölgesinin miktarının, CpG miktarının 2-10 katı olduğu ve CpG miktarının, grafen oksit miktarının on binde biri olduğu, istem 3’e göre yöntem. kütle oranına dayalı grafen oksit.

8. 8. İstem 3 ila 7’den herhangi birine göre işlem olup, burada reaksiyon sıcaklığı 20 ila 28°C’dir.

9. 2. Adı geçen yeni korona aşısının bir koronavirüsün önlenmesine yönelik bir ilacın hazırlanmasında kullanılmasıyla karakterize edilen, istem l’e göre bir koronavirüs kullanımı.

10. 10. İstem 9’un kullanımı olup, burada koronavirüs, vücudun reseptör bağlanma alanının rekombinant proteinlerine karşı antikorlar üretmesine neden olur.

Patentten önemli kesitler:

buluş tarafından açıklanan koronavirüs aşısı, karnosin, CpG ve yeni bir koronavirüs RBD’nin aktif grafen oksit.

Buluş tarafından sağlanan koronavirüs aşısındaki GO dozajı, bir çerçeve baz olarak kullanılır, dozaj genellikle aşırıdır ve karnosin dozajı, GO’nunkinin yaklaşık iki katı olabilir. Biyolojik makromoleküller olarak CpG ve yeni koronavirüs RBD kullanılır ve CpG ve yeni koronavirüs RBD’nin dozu daha azdır ve genellikle kütle oranında GO’nun on binde biridir. Ve RBD, CpG: RBD = 1: 2-10 gibi, CpG’nin 2 katından daha fazla bir miktarda kullanılır, tercihen RBD dozu, CpG’nin 3-6 katıdır.

GO, Grafen Oksit anlamına gelir.

Gerçekten sevimli bir çalışma ile bitireceğim:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34117252/

“Alum-3M-052 ile adjuvanlanmış SARS-CoV-2 RBD trimer proteini, akciğerde SARS-CoV-2 enfeksiyonundan ve bağışıklık patolojisinden korur”

Şap-3M-052 Sorduğun bu kelime nedir?

“sentetik bir TLR-7/8 agonisti, insan olmayan primatlarda dayanıklı HIV-1 zarfa özgü plazma hücrelerini ve hümoral bağışıklığı indükler”

Lol, bekle, HIV’e özgü hücrelere karşı bağışıklık sistemi yanıtı veren bir adjuvanın covid ile savaşmaya yardımcı olduğu bulundu mu? HA.

Farelerde, proteinin bir TLR7/8 agonist formülasyonu alum-3M-052 ile adjuvanlanması, alum ile karşılaştırıldığında 100 kat daha yüksek nötralize edici antikor titresi ve enfeksiyondan üstün koruma sağlar.

Tamam o zaman.

Bu son makaleyle ilgili çıkar çatışmaları konusunda hafif bir endişe var, ancak iyi olduğunu düşündüğünüzü okuyun.

Tl;DR: Aşılarda grafen oksit olduğunu söylemeyi bırakın, onlar kelimenin tam anlamıyla omurgadır.

Not:

Bir koronavirüs aşısı, burada bahsedilen koronavirüs grafen oksit, karnosin, CpG ve yeni bir koronavirüs reseptörü bağlama alanı içerir; bağlayıcı karnosin, CpG ve yeni bir koronavirüs reseptörü bağlayıcı bölge bir grafen oksit omurgası üzerinde; CpG kodlama dizisi, SEQ İD NO 1 olarak gösterilir; yeni koronavirüs reseptörü bağlama bölgesi, yeni bir koronavirüs S protein reseptörü bağlama bölgesini ifade eder.

Tüm bunları biraz boşverin ama covid’in yaptığı ve HIV ile benzerlikleri olan cd4 kaçırma olayıyla…

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32976531/

COVID-19 hastalarında periferik kan lenfositlerinin alt tiplerindeki ve inflamatuar sitokin seviyelerindeki değişikliklerin klinik değerini araştırmak için toplam lenfosit ve CD4+ lenfosit sayısı ve CD4+/CD8+ lenfosit oranı hesaplandı ve farklı gruplarda gözlendi. COVID-19’lu hastalar. Sonuçlar, COVID-19 hastalarındaki lenfositopeninin esas olarak CD4+ T lenfosit sayısı ve CD4+/CD8+ oranındaki düşüşlerle kendini gösterdiğini göstermektedir. Azalan CD4+ T lenfosit sayısı ve yüksek TNF-α ve IL-6 seviyeleri, COVID-19 hastalığının ciddiyeti ile korele idi.

………………………………………………………. ………………………………………………………. ……………………………… HEPİMİZ DEVAM EDİYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR SANAT HIV HALKI İÇİN TEDAVİLER! WOOO LIFE UZUN TIBBİ ZORLUK.

60 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

2. Gümüşhane dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . Selamın aleyküm sayfan cidden hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 390

3. Denizli dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . Selam herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, sağolun , Aylin – 244

4. Slm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, sağolun

6. Bolu merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 07-08-2021 22:52:19

7. Kastamonu merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 07-08-2021 22:52:39

8. Trabzon merkezden ben emin. Selam siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 22:55:00

9. Bu konu : ” Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 338

10. Şırnak merkezden ben hatice. Slm web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım 07-08-2021 22:55:38

11. Aydın dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . Merhabalar sayfanız inanılmaz iyi, teşekkürler , hatice – 402

12. Aydın merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 07-08-2021 22:57:37

13. Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 98

15. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

16. Mrb web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

17. Batman merkezden ben emin. Slm siten ciddiyim çok iyi, saolun 07-08-2021 23:06:45

18. Düzce merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-08-2021 23:07:25

19. Zonguldak dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 235

20. Tokat dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 75

21. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler

22. Aydın merkezden ben . Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler 07-08-2021 23:26:06

23. Sinop dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . Mrb web siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 298

24. Merhaba herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

25. Samsun merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, tebrikler 07-08-2021 23:39:06

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 157

27. Ankara merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 07-08-2021 23:46:49

28. Bu konu : ” Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 398

29. Artvin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 08-08-2021 02:03:59

30. Giresun dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . Merhabalar paylaşımın süper ötesi iyi, saolun , banu – 216

31. Niğde merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun 08-08-2021 08:38:27

32. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

33. Bu konu : ” Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden güzel, sağolun , Hasan – 497

34. Zonguldak dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, şukuladım , ali – 192

35. Bu konu : ” Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 213

36. Batman merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım 11-08-2021 02:46:39

37. Çorum dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , – 164

38. Merhabalar bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Gürbüz Reply

Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

40. Hatay dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . Slm siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 496

41. Bu konu : ” Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 208

42. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . Merhaba herkese web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 92

43. Bursa dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . Selam paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 77

44. Artvin dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . Selam bu web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 314

45. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

46. Amasya merkezden ben ali. Merhaba paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-08-2021 16:34:45

47. Bu konu : ” Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: ” çok güzel. Selam web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 265

48. Van merkezden ben doruk. Selamlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-08-2021 01:06:43

49. Bu konu : ” Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: ” çok güzel. Mrb siten vallaha iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 123

50. Bu konu : ” Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 35

51. Adana merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-09-2021 01:04:34

52. Eskişehir dan kimler var. Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: . selamun aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 190

53. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan harbiden mükemmel, saolun 13-09-2021 03:05:37

54. Kilis merkezden ben gaye. Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun 19-09-2021 02:54:06

55. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

56. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım

57. Bu konu : ” Bu “grafen oksit aşısı” komplosuna gelince, işte patent: ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki güzel, facebookta paylaştım , ziya – 87

Write A Comment