Bazılarımızın buradaki bazı ekran görüntülerine kaynak bulmak için harcadığı zaman saçma olmaya başlıyor. Çoğu zaman bir kaynak bile bulamıyoruz.

Lütfen bilgilerinizi korumak ve oradan bağlantı kurmak için İnternet Arşivini kullanın. Kullanabileceğiniz iki çalışma bağlantısı şunlardır:

https://archive.ph/

https://archive.is/

Böylelikle makaleler sonradan değiştirilemez / düzenlenemez. Kaynaklarınızı birbirine bağlayarak topluluğa yardım edin.

Bu, burada yayınlanan bilgilerin bir kısmını onaylamak isteyen hepimizin ar / komplo hizmeti duyurusuydu.

Teşekkür ederim.

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 463

2. Hatay dan kimler var. Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. . Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun , hatice – 424

3. Merhaba siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

4. Bu konu : ” Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 10

5. Bu konu : ” Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 114

6. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. . Selamın aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 92

7. Bu konu : ” Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 82

8. Aydın merkezden ben mehmet. Slm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-03-2021 04:10:03

9. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

10. Niğde dan kimler var. Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 141

11. Edirne merkezden ben Hasan. Slm sayfan valla dikkatimi çekti, teşekkürler 26-03-2021 00:32:59

12. Trabzon dan kimler var. Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. . Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 5

13. Şırnak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan valla iyi, teşekkürler 04-04-2021 01:04:55

14. Bu konu : ” Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 362

15. Bu konu : ” Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle hoşuma gitti, tebrikler , – 197

16. Giresun dan kimler var. Bu gülünç hale geliyor. Lütfen gönderdiğiniz ekran görüntülerine bir kaynak sağlayın. Bilgileri korumak için İnternet Arşivi’ni kullanın. Kaynaksız ekran görüntüleri işe yaramaz. . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 385

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link