Hata yapma, “Delta Varyantı”nın medya anlatısı bir oyundur. Korkularımızla oynuyorlar. Delta dalgaları derin uyku dalgalarıdır. Hepsi sadece tiyatro ve seçkinlere gösteri. ABD’deki insanların çoğunun maske taktığını ve şeytani ritüele katkıda bulunduğunu biliyorlar. Kazandıklarını biliyorlar. Ama şimdi ayağa kalkma ve haklarınız için savaşma zamanı. Hiçbir hastalık İnsan ruhundan daha güçlü değildir. Hep birlikte daha güçlüyüz ve bunu yenebiliriz. Hızlı tutun ve bir araya gelin. Televizyonunuzu kapatın ve dışarı çıkın. Dışarıda Güzel Bir Dünya var.

Author

41 Comments

1. Burdur dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Selamlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun , ziya – 31

2. Bu konu : ” Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , – 75

3. Isparta merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 05-07-2021 02:57:27

4. Kırıkkale dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Merhabalar bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 354

5. Selamın aleyküm web siten gerçekten güzel, tebrikler

6. Ağrı dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 114

7. Uşak dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Selam herkese sayfanız vallaha iyi, twitter da paylaştım , doruk – 333

8. Muğla merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, sağolun 07-07-2021 18:27:54

9. Bu konu : ” Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 193

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok güzel, saolun , elif yılmaz – 175

11. Kilis dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Selam herkese sayfa cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 267

12. Adana dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Selam herkese paylaşımın ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , – 206

13. Eskişehir dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 493

14. Van merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 10:57:55

15. Gürbüz Reply

Merhabalar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Gürbüz Reply

Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

17. Bitlis dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Merhaba herkese siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , – 422

18. Bu konu : ” Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 123

19. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 12

21. Karabük dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Merhabalar web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , ali – 408

22. Bu konu : ” Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 22

23. Bu konu : ” Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. ” çok güzel. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 318

24. Tunceli dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Mrb sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım , memo – 406

25. Selamın aleyküm paylaşımınız valla iyi, facebookta paylaştım

26. İstanbul dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 354

27. Nevşehir dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 210

28. Düzce dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, face de paylaştım , – 193

29. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. . Selam herkese web siteniz valla güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 181

31. Bu konu : ” Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , – 9

32. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun

33. Bingöl merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 24-08-2021 09:36:40

34. Tokat merkezden ben ahmet. Selam web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2021 20:18:34

35. Ankara merkezden ben gaye. Selam paylaşım valla çok güzel, teşekkürler 31-08-2021 19:37:24

36. Bu konu : ” Bu güzel bir Dünya. Seni korkutmalarına izin verme. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 434

37. Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

38. Siirt merkezden ben emin. Selamlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun 23-09-2021 23:12:29

39. Ağrı merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım 26-09-2021 15:20:31

Write A Comment