https://www.wfmz.com/news/livestream/watch-live-12-pm—trump-campaign-news-conference-on-election/article_cfd2877a-2a80-11eb-ae70-7b491ab7b38f.html

Bu öğleden sonra meydana gelen olası oy sahtekarlığı ile ilgili basın toplantısını yukarıdaki web sitesi üzerinden izliyordum. Konferans sona erdiğinde ve kameraman geri çekildiğinde tartışılan her şeyi bir kenara bırakırsak, Gulianni ve diğerleri odadan çıkarken izlemelisiniz. Saniyeler sonra, gazetecilerin hepsi maskelerini çıkarmaya, el sıkışmaya vb. Başladı ve bu birkaç dakika devam etti. Bunun bir kopyasını nasıl bulabilirim? (Hareketsiz bir çekim yaptım, ancak muhabirin daha Grup odadan çıkmadan önce maskesini çıkardığı bir olay vardı).

TIA

DÜZENLEME: Hala izliyorum ve eğer dinlerseniz, hepsinin maskesiz ve kesinlikle 6 fit aralıksız durduklarını görebilirsiniz. El sıkışmaları ve hoş selamlar bana birbirlerini bir süredir görmediklerini söylüyor, birlikte vakit geçiren iş arkadaşları değil.

Author

39 Comments

1. Aksaray merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 20-11-2020 00:03:09

2. Selam paylaşım süper ötesi çok güzel, şukuladım

3. Bu konu : ” Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 130

4. Bilecik dan kimler var. Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? . Selamlar siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 371

5. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten valla çok iyi, şukuladım 20-11-2020 01:30:05

6. İzmir dan kimler var. Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 219

7. Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

8. Bu konu : ” Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 167

9. Bu konu : ” Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım , doruk – 338

10. Edirne dan kimler var. Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? . Selamın aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 474

11. Kırşehir merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım 06-12-2020 14:05:11

12. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selam web siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler 08-12-2020 14:09:13

13. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sağolun

14. Kocaeli merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 15-12-2020 22:40:04

15. Malatya dan kimler var. Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? . Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 408

16. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

17. Yozgat merkezden ben ali. Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, saolun 23-12-2020 07:24:23

18. Bu konu : ” Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? ” çok güzel. Selam web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım , hatice – 157

19. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 30

20. Kastamonu merkezden ben memo. Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-12-2020 07:30:34

21. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? . Slm sayfa süper ötesi çok güzel, sağolun , Gürbüz – 24

22. Rize merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-01-2021 03:18:30

23. Isparta merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, şukuladım 11-01-2021 19:38:01

24. Nevşehir merkezden ben emin. Selam web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler 14-01-2021 04:41:42

25. Mersin dan kimler var. Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? . Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 278

26. Mardin dan kimler var. Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? . Selamlar web siten süper ötesi çok güzel, sağolun , banu – 208

27. Bu konu : ” Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, şukuladım , ahmet – 12

28. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun

29. Slm sayfan vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

30. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 28-02-2021 04:29:47

31. Bu konu : ” Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 442

32. Bu konu : ” Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 225

33. Bu konu : ” Bu haber sitesinde yayınlanan canlı videonun bir kopyasını nasıl bulabilirim? ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 212

34. Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

36. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selam sayfa cidden hayran bıraktı, teşekkürler 13-04-2021 14:04:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link