Uzun, uzun bir yazı yazmak içimden gelmiyor. Bu yüzden mümkün olduğunca doğrudan konuya gireceğim. Nadiren hastalanırım ve yaptığım zaman yılda en fazla bir kez ve Noel zamanı civarındadır ve bir veya 2 gün sürer. Bu hafta Pazartesi gününden itibaren oldukça hastalandım ve Salı sabahı daha kötü deneyimlerim oldu. Temelde T’ye Covid’in her belirtisi. Kabul edeceğim, en kötüsü, nefessiz kalmadan çok uzağa hareket edememenin yanı sıra o kadar da kötü değildi. Son 1,5 yıl boyunca bunca zaman sonra, ne yaparsam yapayım, sonunda yakaladım diye düşündüm. Konuştuğum herhangi bir arkadaşım C Ovid olduğumdan emindi. Tabii ki, alabileceğim en erken testi (şimdiye kadarki 1. c Ovid testim) 29’unda, sabah 10’da buldum. 2 gün sonra sonuçlarımı aldım ve sürpriz bir şekilde negatif çıktım. Yani tüm bunlar neyle ilgili? Ne oluyor?

30 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

2. Tokat dan kimler var. Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. . Merhaba herkese paylaşımınız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 272

3. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 368

5. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 22:53:21

6. Bu konu : ” Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. ” çok güzel. Slm siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 196

7. Edirne merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-08-2021 13:36:12

8. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

9. Adıyaman merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2021 06:41:25

10. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 13-08-2021 06:48:09

11. Nevşehir merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım 19-08-2021 08:00:22

12. Burdur dan kimler var. Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. . Selam paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 40

13. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

14. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, saolun , ahmet – 180

16. Bu konu : ” Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 286

17. Şırnak dan kimler var. Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. . Selamın aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 362

18. Bu konu : ” Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 235

19. Bu konu : ” Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 95

20. Bu konu : ” Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. ” çok güzel. Mrb siteniz cidden çok iyi, tebrikler , ziya – 136

21. Osmaniye merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-09-2021 06:41:03

22. Muş dan kimler var. Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. . Merhaba siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 163

23. Bartın merkezden ben emin. selamun aleyküm siten harbiden çok iyi, teşekkürler 23-09-2021 23:03:24

24. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 165

26. Bu konu : ” Bu hafta Covid olmadım ve bu şaşırtıcı.. ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , – 214

Write A Comment