Tamamen ilgisiz olabilir ama bu gece o kadar hastayım ki delice, aşı olmadım ama acaba aşı ile bir ilgisi var mı? Kızım ve kızı bu hafta başlarında hastalandı. Aynı şey. Evet, muhtemelen bir şey değil, ama ASLA hastalanmam. Dün gece 21: 00’den beri tam anlamıyla sıçıyorum ve kusuyorum.

Gönderen … UncleThrowaway90
[comments]

Author

20 Comments

1. Malatya merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-04-2021 16:41:24

2. Bu konu : ” Bu hafta ishal ve kusan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 423

3. selam arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Bu hafta ishal ve kusan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 442

5. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Bu hafta ishal ve kusan var mı? . Mrb web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 83

6. Bolu merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 09-05-2021 07:12:22

7. Bu konu : ” Bu hafta ishal ve kusan var mı? ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 338

8. Kütahya dan kimler var. Bu hafta ishal ve kusan var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 324

9. Bolu dan kimler var. Bu hafta ishal ve kusan var mı? . Selamlar paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 90

10. Bu konu : ” Bu hafta ishal ve kusan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten güzel, tebrikler , Hasan – 365

11. Bu konu : ” Bu hafta ishal ve kusan var mı? ” çok güzel. Selam sayfan valla çok güzel, şukuladım , ali – 263

12. Kırklareli dan kimler var. Bu hafta ishal ve kusan var mı? . Mrb bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 388

13. Kocaeli merkezden ben ali. Selamlar web siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 09-06-2021 17:21:52

14. Bu konu : ” Bu hafta ishal ve kusan var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşım valla dikkat çekici, tebrikler , banu – 55

15. Bayburt merkezden ben . Selam siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 22-06-2021 23:53:16

16. Bu konu : ” Bu hafta ishal ve kusan var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 246

17. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 18:39:30

18. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Bu hafta ishal ve kusan var mı? . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 241

19. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun 16-07-2021 17:13:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link