Karşıt görüşlere açık olmayanlarla konuşmayı çok yorucu buldum. Tartışabilecekleri istatistikleri tekrarlamak verimsizdir. Bana yardımcı olan, tartışılmaz gerçekler hakkında konuşmaktı. CDC, azınlık toplulukları üzerinde deneyler yaptı. Tuskegee’den St. Louis’e, Mississippi’den Oakland’a, bildiğimiz 1984’e kadar. Devlet kurumlarının yardım ve yardımı kisvesi altında ebeveynlerimizin ve büyükanne ve büyükbabamızın yaşadıkları vahşeti dinleyerek büyüdüm. Bu deneyimleri görmezden mi gelmemiz gerekiyor? NIH.gov web sitesinde, J&J ve Pfizer’in veriler hakkında yalan söylemek, doktorlara rüşvet vermek ve bize zarar veren ürünleri satmak için MİLYARLARCA para cezasına çarptırıldığı davaları olduğu gerçeğini görmezden mi gelmemiz gerekiyor? NUMEROUS ürünle ilgili bu ÇOKLU davalardan kaynaklanan etkilerin çoğundan kaçınmak için mahkeme dışında karar verdiler. Batı tıbbına karşı mıyım? Hayır. Büyükanne ve büyükbabalarımız için kalp kapakçığı değişimi gibi yapabileceğimiz harika şeylerden bazılarını gördüm, ama şu anda zorladıkları hiçbir şeye güvenmiyorum. Güvenilir web sitelerinden çok fazla tıp dergisi, çalışmalardan elde edilen veriler vb. okudum ve bu hiç mantıklı gelmiyor. Doğru yiyin, zihinsel olarak sağlıklı kalın ve egzersiz yapın. Pozitif enerjinin akmasını sağlayın ve eğer tartışmanız gerekiyorsa. Onlara itiraz edemeyecekleri gerçeklerle vurun.

Author

20 Comments

1. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Kırşehir dan kimler var. Bu hızla tırmandı. . Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 355

3. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu hızla tırmandı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 44

5. Bu konu : ” Bu hızla tırmandı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 258

6. Aydın dan kimler var. Bu hızla tırmandı. . Selamlar siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 109

7. Amasya merkezden ben ziya. Selamlar sayfan cidden hayran edici, sağolun 15-08-2021 02:09:57

8. Yalova dan kimler var. Bu hızla tırmandı. . selamun aleyküm siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 59

9. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler 18-08-2021 19:38:13

10. Bu konu : ” Bu hızla tırmandı. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 407

11. Giresun dan kimler var. Bu hızla tırmandı. . Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 458

12. Bu konu : ” Bu hızla tırmandı. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 45

13. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Şırnak dan kimler var. Bu hızla tırmandı. . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 462

15. Bayburt dan kimler var. Bu hızla tırmandı. . Merhaba herkese paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 443

16. Erzincan merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın vallaha hoşuma gitti, şukuladım 14-09-2021 12:45:46

17. Yalova dan kimler var. Bu hızla tırmandı. . Selam paylaşım valla hayran edici, sağolun , doruk – 76

18. Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-09-2021 12:40:49

19. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Bu hızla tırmandı. . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 163

Write A Comment