Eğer Çinliler bunu gerçekten yaptıysa, yaşlılar belirli bir hedeftir ama bence saçma siyah ve İspanyollar hedef alınır. Ya belirli genleri hedef aldılar ya da büyük olasılıkla ABD’deki kapitalizmin yapısı bu iki azınlığı ortadan kaldırmak. Neden beyazları korumak istediklerini merak ediyorum, etnik çeşitlilik belki haha ​​fikrim yok toplara takılıyorum

Author

23 Comments

1. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

2. Giresun merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 15-02-2021 09:10:13

3. Samsun dan kimler var. Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu . Slm siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 440

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 355

5. Rize merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, şukuladım 20-02-2021 03:33:55

6. Iğdır dan kimler var. Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 165

7. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu ” çok güzel. Mrb siten valla hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 427

9. Samsun merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-03-2021 16:27:44

10. Denizli merkezden ben banu. Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 06-03-2021 14:26:11

11. Adana dan kimler var. Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 191

12. Karabük dan kimler var. Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu . Mrb sayfanız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 238

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 128

14. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

15. Selamın aleyküm sayfa vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Kırşehir merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 09-04-2021 07:58:07

17. Bu konu : ” Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 347

18. Amasya dan kimler var. Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu . Selamlar paylaşım yeminle çok iyi, şukuladım , ziya – 211

19. Bu konu : ” Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu ” çok güzel. Merhaba sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım , – 82

20. Bu konu : ” Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , Hasan – 231

21. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. İstanbul dan kimler var. Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu . Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 496

23. Bu konu : ” Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım , ali – 373

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link