Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu

Eğer Çinliler bunu gerçekten yaptıysa, yaşlılar belirli bir hedeftir ama bence saçma siyah ve İspanyollar hedef alınır. Ya belirli genleri hedef aldılar ya da büyük olasılıkla ABD’deki kapitalizmin yapısı bu iki azınlığı ortadan kaldırmak. Neden beyazları korumak istediklerini merak ediyorum, etnik çeşitlilik belki haha ​​fikrim yok toplara takılıyorum

“Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu” üzerine 6 yorum

1. Samsun dan kimler var. Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu . Slm siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 440

2. Bu konu : ” Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 355

3. Iğdır dan kimler var. Bu, iklim değişikliğini yavaşlatmak için Çin’den salgın yapılmış bir insan olsaydı vahşi olurdu . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 165

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link