Kategoriler
Genel

“Bu insanlık tarihindeki en tehlikeli zamandır. Bu arsanın ciddiyeti göz ardı edilemez …

… Konvansiyonel savaş tehdidinden kaynaklanmıyor ve herhangi bir nükleer decimasyon tehdidinden kaynaklanmıyor, bunun tüm insanlığa karşı psikopatlar tarafından yürütülen psikolojik bir savaş olduğu gerçeğine dayanıyor ve ilerliyor uzun süreli telkincilik ve bağımlılık yaratmayı amaçlayan politikalar yoluyla kitlelerin zihinlerini kontrol altına alan küçük bir grup canavar tarafından.

Korku, kitlesel yıkımın yeni silahıdır, meşru olduğu için değil, insanların özgür olma iradesini kaybettiği, düşünme yeteneğini yitirdiği ve yalnızca bir toplumda var olabilen kolektif bir sürü olarak barınma ve rahatlık aradığı için totaliter kurala dayalı. ”

Gary D. Barnett

… patiencetruth tarafından gönderildi
[comments]

““Bu insanlık tarihindeki en tehlikeli zamandır. Bu arsanın ciddiyeti göz ardı edilemez …” için 16 yanıt

Karabük merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 02-08-2020 10:35:15

Aksaray merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 14:50:38

Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, tebrikler 14-08-2020 07:50:46

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 04:35:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir