Bu ismin kötülüğünü bilin: George Soros

Bahse girerim bu adam hakkında pek çok gönderi vardır, ama onun dünyayı tam anlamıyla kontrol ettiğini yeni fark ettim.

George Soros, Macaristan’da Yahudi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Ailesi 2. Dünya Savaşı sırasında kamplara giderken, George bir Nazi ile Yahudi ailelerin değerli eşyalarını aldı. Bu adam Yahudi değil. Onu böyle görmüyoruz. Bu adam bir Nazi.

Epstein gibi Soros da finans ve bankalarda çalışarak ve diğer insanların parasına yatırım yaparak milyarder oldu. Sürpriz sürpriz.

Bu adam hakkında aradığınız her şey ağır bir şekilde sansürlenir. Kelimenin tam anlamıyla interneti kontrol ediyor, dünyayı kontrol ediyor. Parasını ABD’ye karşı örgütlere akıtıyor. Destekler:

1. BLM (ABD hükümetinin devrilmesini hedefleyen bir Marksist.)

2. Brookings Enstitüsü (sosyalist örgüt; 2003’te karşı çıkan vergi kesintileri, çocuklar için ulusal sağlık hizmetleri.)

3. Color of Change (“sistematik ırkçılık” ile savaşan bir grup, biz iki kez siyahi bir başkan seçerken.)

4. Haklar Bildirgesi Savunma Komitesi (11 Eylül’den sonra daha fazla ulusal güvenlik için uygulanan Vatanseverlik Yasasına karşı.)

Liste devam ediyor. Lütfen adama bakın, hiç hoş değil, kötü. Gerçekten bu huy’un cehenneme gideceğini ve her saat başı bir ananas çıkardığını düşünüyorum (Adam Sandler’ın Küçük Nicky). İlk gösterilen her başlık veya makaleye inanmayın, Soros medyanın büyük çoğunluğunu kontrol ediyor. Maaş çekleri, onun hakkında yazılanlara dayanıyor.

“Bu ismin kötülüğünü bilin: George Soros” üzerine 15 yorum

1. İzmir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-08-2020 04:03:48

2. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:53:59

3. Artvin merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 20:16:23

4. Hatay merkezden ben mehmet. Slm sayfanız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 11:22:11

Yorum yapın