Bu kadar çok insan 2014-2015’teki ani değişimi nasıl hatırlamıyor?

Bu zaman zarfında, işlerin politik olarak çok daha doğru hale geldiğini ve insanların diğer insanların fikirlerine karşı hoşgörüsüz olmaya başladığını fark ettim. Toplum genel olarak daha otoriter hale geldi. Cinsiyetler değişmeye başladı ve şimdi eskisinden çok daha çift cinsiyetli. Erkekler dişileştirildi. Kadınlar hemen hemen her yerde daha erkeksi roller üstleniyor. Redpill ideolojisi bu sıralarda birdenbire ortaya çıktı. Pop kültürünü fark ettim ve internet çok daha karanlık hale geldi. Müzik çok değişti. 3 Door Down veya Metallica gibi bir grubun en son ne zaman popüler olduğunu hatırlayamıyorum. Şu anda çevrimiçi gördüklerimin% 95’i gibi sadece iç karartıcı şeyler. Haberler de daha iç karartıcı. Zehirli erkeklik artık her yerde. Bir erkek gibi davranmak ne zaman zehirli hale geldi? Girişkenlik veya güven gösterirseniz daha fazla insanın bundan hoşlanmadığını fark ettim, sizi hızla pasif bir şekilde agresif bir şekilde aşağı çekmeye veya ona gücenmeye çalışacaklar. Artık Amerika Birleşik Devletleri’nde kültür yokken her şey kötü hissediyor ya da tersine dönüyor.

This Post Has 3 Comments

1. Gürbüz

Bu konu : ” Bu kadar çok insan 2014-2015’teki ani değişimi nasıl hatırlamıyor? ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 128

2. Gürbüz

Kütahya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler 27-03-2021 01:31:01

3. elif yılmaz

Bu konu : ” Bu kadar çok insan 2014-2015’teki ani değişimi nasıl hatırlamıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 274

Bir cevap yazın