Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar

Bu karantina beni gerçekten rahatsız eden bir şeyi açıkça ortaya koydu.

Özgürlüğü seven insanların çoğunluğunun özgürlük haklarını ihlal ettiklerini iddia edenlere tanıklık ederken, diğer insanların yaşam haklarını ihlal etmede% 100 iyi.

Yaşam hakkınızı ihlal edersem, umarım kimse beni kilitlemenin (veya daha kötüsünün) doğru olacağına katılmaz. Ancak, özgürlük hakkınızı ihlal edersem (başka bir zarara neden olmadan), kesinlikle beni öldürme hakkınız yoktur. Tabii ki kötü bir adam değilsen.

Ve bu gerçek komplo: özgürlüklerini diğer insanların yaşamlarından daha önemli olarak gören, bu dünyayı özgürlük seven insanlar, dünyadaki gerçek kötülüktür.

“Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar” üzerine 73 yorum

1. Eskişehir merkezden ben doruk. Slm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 16-04-2020 12:12:34

2. Nevşehir merkezden ben Emine. Mrb paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 16-04-2020 14:43:12

3. Malatya merkezden ben ziya. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-04-2020 07:55:44

4. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım 20-04-2020 17:32:16

5. Kilis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-05-2020 05:35:21

6. Kırıkkale merkezden ben banu. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok güzel, saolun 06-05-2020 19:51:40

7. Sinop merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, face de paylaştım 07-05-2020 21:47:05

8. Rize merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-05-2020 00:56:54

9. Erzurum merkezden ben Emine. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-06-2020 06:16:04

10. Elazığ merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız inanki güzel, linkedinde paylaştım 06-07-2020 10:18:43

11. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-07-2020 11:11:34

12. Balıkesir merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2020 23:07:01

13. Kütahya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 09:20:34

14. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 27-08-2020 16:11:27

15. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten inanki mükemmel, şukuladım 26-09-2020 01:35:14

16. Bu konu : ” Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok güzel, sağolun , emin – 290

17. Bursa dan kimler var. Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar . Slm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 484

18. Bilecik dan kimler var. Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 148

19. Eskişehir dan kimler var. Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 75

20. Bu konu : ” Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım , memo – 71

21. Bu konu : ” Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, şukuladım , Aylin – 472

22. Yozgat merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-11-2020 19:50:09

23. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-11-2020 20:07:18

24. Nevşehir dan kimler var. Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar . Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, saolun , mehmet – 479

25. Balıkesir dan kimler var. Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , hatice – 307

26. Bu konu : ” Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 14

27. Bu konu : ” Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 326

28. Bu konu : ” Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım , doruk – 326

29. Konya dan kimler var. Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar . selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 472

30. Kırklareli dan kimler var. Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar . Merhabalar web siten yeminle güzel, face de paylaştım , ahmet – 368

31. Bu konu : ” Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , – 318

32. Diyarbakır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-01-2021 06:06:43

33. Rize dan kimler var. Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 425

34. Bartın dan kimler var. Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar . selam arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 14

35. Malatya dan kimler var. Bu karantinaya maruz kalanlar, aslında kötü olan özgürlük seven insanlar . Merhaba web siteniz inanki hayran edici, sağolun , Gürbüz – 416

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link