Bir süredir teorisyenlik yapıyorum.

Beni rahatsız eden şey, ne kadar çok anlarsam, o kadar sıçmışız gibi görünüyor. Her gün yeni şeyler ortaya çıkıyor.

Bu kadar çok teoriyle, iyi bir şey ortaya çıkaran bazılarının olacağı söylenebilir, ancak görünüşe göre sadece dişlerimizi sıkıp katlanmak zorunda kalacağız.

En fazla, karşılaştığım şey, Mesih’in ikinci gelişinden veya iyi uzaylıların yardım ettiğinden bahsetti (her ikisi de, içine girdiğimiz karışıklık hakkındaki diğer tüm mantıksal ve araştırılmış teorilere kıyasla pek olası görünmüyor), ancak bunun dışında bu konuda “iyi” bir şey yok gibi görünüyor.

Peki sizin fikriniz nedir, bu karmaşadan kurtulacak mıyız yoksa işlerin boktan olacağını ve dişlerinizi sıkıp dayanacağınızı kabul ettiniz mi?

…Relentless_Sloth tarafından gönderildi
[comments]

27 Comments

1. Samsun merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-05-2021 12:03:24

2. Merhabalar sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Selam siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

4. Tekirdağ merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi cidden güzel, twitter da paylaştım 03-06-2021 14:55:15

5. Karabük dan kimler var. Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? . Merhaba web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 31

6. Bu konu : ” Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 287

7. Bu konu : ” Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , – 364

8. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

9. Erzurum dan kimler var. Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? . Selam paylaşımın inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 260

10. Bu konu : ” Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? ” çok güzel. Selam sayfan harbiden çok güzel, teşekkürler , ahmet – 30

11. Ardahan merkezden ben gaye. Merhaba web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-06-2021 13:48:58

12. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-06-2021 23:53:29

13. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

14. Bu konu : ” Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 64

15. Bu konu : ” Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, sağolun , – 416

16. Bu konu : ” Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle iyi, teşekkürler , ali – 79

17. Bu konu : ” Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 8

18. Tunceli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 13-07-2021 14:47:43

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 201

20. Muş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-07-2021 06:24:28

21. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

22. Trabzon dan kimler var. Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? . Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım , Emine – 21

23. Kayseri dan kimler var. Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 482

24. Bu konu : ” Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? ” çok güzel. Merhaba web siten inanki hayran edici, saolun , ahmet – 149

25. Osmaniye merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, saolun 23-09-2021 22:52:36

26. Tokat dan kimler var. Bu karmaşadan nasıl kurtuluruz? . Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 291

Write A Comment