Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak

İnsanlara işlerini geri alamazsak Amerikan ekonomisi kesinlikle yok olacak. Fauci gibi bu zorbalar ve büyük şehir belediye başkanları, geçimini sağlamaya hakkınız olup olmadığını belirler. Yüksek sesle ağlamak için ölüm oranı yüzde .06’dır. Doların değeri şimdiden düşüyordu ama şimdi kendilerine neyin geldiğini bilmeyen aptallar var, işleri yakıp kül ediyor, yasa ve düzene saldırılıyor ve insanlar haftalardır işe gitmiyor. Eğer şimdi durmazsak, bu bizi Büyük Buhran’dan daha kötü bir şeye götürecektir. Şimdi bu zorbalara hayır deme zamanı. Barışçıl toplanma hakkı da saldırı altında! Bir ev partisine bile sahip olamadığınızda, hükümetin çok fazla kontrolü olduğunu biliyorsunuz.

“Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak” üzerine 52 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 09-08-2020 20:14:38

2. Manisa merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-08-2020 12:57:31

3. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım 31-08-2020 21:22:18

4. Aydın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, teşekkürler 04-09-2020 06:57:44

5. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:38

6. Bursa merkezden ben mehmet. Slm web siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 10-10-2020 22:38:17

7. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 15-10-2020 08:50:06

8. Bu konu : ” Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 254

9. Bu konu : ” Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 322

10. Bu konu : ” Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak ” çok güzel. Slm siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım , Emine – 41

11. Kocaeli dan kimler var. Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 380

12. Bu konu : ” Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, tebrikler , – 146

13. Bu konu : ” Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha iyi, face de paylaştım , – 377

14. Bursa merkezden ben ali. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 29-12-2020 09:59:40

15. Van dan kimler var. Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak . selam arkadaşlar web siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 426

16. Kırklareli dan kimler var. Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak . Slm paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 232

17. Gümüşhane dan kimler var. Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak . Selam web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 124

18. Amasya dan kimler var. Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak . Merhabalar siten ciddiyim mükemmel, sağolun , Emine – 154

19. Muğla merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 23-01-2021 03:32:36

20. Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 24-01-2021 14:05:23

21. Bu konu : ” Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, sağolun , ziya – 312

22. Kırıkkale merkezden ben ali. Mrb sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 01:22:47

23. Bu konu : ” Bu kilitlenme sona ermeli yoksa ekonomi mahvolacak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 383

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link