Biz ilerledikçe buldukları gelincik bahanelerini görmek gerçekten en kaliteli eğlencedir. Bilişsel uyumsuzluk gerçekten etkileyici. Daha fazla “dalga” olacağını garanti ediyorum ve eminim ki mazeretler aşılanmamışları ve ülkelere seyahat eden insanları farklı günlerde falan filan aynı bok farklı günlerde suçlayacak, durulayın ve tekrarlayın.

Tanrım, umarım gelecekteki bu kilitlenmelerden biri veya koydukları kurallar, develeri geri kıran ve insanlar uyanan samanlar olur, insanlar hala ana akım anlatıya inanıyorlar.

Author

23 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? . Selamlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 110

2. Çorum merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 25-04-2021 10:07:14

3. Bu konu : ” Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha çok güzel, sağolun , mehmet – 411

4. Bolu merkezden ben gaye. Mrb siten valla güzel, facebookta paylaştım 05-05-2021 21:18:07

5. Adana merkezden ben banu. Slm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:12:07

6. Mrb web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Ankara merkezden ben doruk. Mrb web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 07-05-2021 13:12:24

8. Bu konu : ” Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 237

9. Gürbüz Reply

Selam bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Bursa merkezden ben . Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, sağolun 22-05-2021 14:01:01

11. Mersin merkezden ben Emine. Mrb siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım 26-05-2021 15:17:46

12. Selamın aleyküm web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım

13. Merhabalar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

14. Bu konu : ” Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 287

15. Nevşehir dan kimler var. Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? . Selam paylaşım valla çok güzel, şukuladım , – 94

16. Karabük dan kimler var. Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? . Merhaba bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 405

17. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım 29-06-2021 20:31:30

18. Rize dan kimler var. Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 284

19. Artvin dan kimler var. Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? . Selamlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 258

20. Bu konu : ” Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , mehmet – 116

21. Yozgat dan kimler var. Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 10

22. Bu konu : ” Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 152

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link