Biz ilerledikçe buldukları gelincik bahanelerini görmek gerçekten en kaliteli eğlencedir. Bilişsel uyumsuzluk gerçekten etkileyici. Daha fazla “dalga” olacağını garanti ediyorum ve eminim ki mazeretler aşılanmamışları ve ülkelere seyahat eden insanları farklı günlerde falan filan aynı bok farklı günlerde suçlayacak, durulayın ve tekrarlayın.

Tanrım, umarım gelecekteki bu kilitlenmelerden biri veya koydukları kurallar, develeri geri kıran ve insanlar uyanan samanlar olur, insanlar hala ana akım anlatıya inanıyorlar.

Author

3 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? . Selamlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 110

2. Çorum merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 25-04-2021 10:07:14

3. Bu konu : ” Bu kış gelecek olan yaklaşan bok fırtınasını görmek için heyecanlanan başka biri var mı? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha çok güzel, sağolun , mehmet – 411

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link