Kategoriler
Genel

Bu komplo mesajını yeni aldım. Eğer bok aşağı oy.

Sadece gönderdim! Vay başları temiz düştü Çok tehlikeli bir şey olduğunu biliyordum ama lanet gibi okunaklı görünüyor!

Bu sabah saat 4: 30'da, Kanada Başbakanı Justin Trudeau'ya ABD tarafından kurumsal ve mali suçlar nedeniyle suç duyurusunda bulunuldu. Medya sahiplerine Trudeau ve karısının Corona virüsünün olduğu ve bir süre evlerinden ayrılmayacakları konusunda herkese beyinleri yıkama talimatı verildi.

Tom Hanks, 48 ​​saat önce pedofili nedeniyle tutuklandı ve şu anda Avustralya'da bir otel odasında tutuluyor ve ABD'ye geri dönmeyi reddediyor. Bir sonraki ünlü tutuklamalar Celine Dion, Madonna, Charles Barkley ve Kevin Spacey olacak. Hepsi Corona virüsü enfeksiyonları olduğunu iddia edecek.

80'den fazla Vatikan ve mali yetkiliye mali suç, pedofili, çocuk kaçakçılığı ve cinsel istismar için aynı cezai iddianamelere hizmet verildiğinden İtalya'nın havaalanları tamamen kapatıldı.

Birleşik Krallık, kendi Kraliyet Ailesi ve bağlı kuruluşlarının toplu tutuklamalarını tamamladı.

Hüküm giymiş Hollywood tecavüzcü Harvey Weinstein, yüzlerce ünlü Hollywood ünlüsüne tanıklık etmesi ve uyuşturucu ticareti, pedofili ve çocuk kaçakçılığına katılımı konusunda anlaşma sağladı. 55 yıl hapis cezası yerine sadece 23 yıl hapis cezası aldı. Buna karşılık, İngiltere Prensi Andrew, eski başkan Bill Clinton, eski başkan yardımcısı Joe Biden, Tom Hanks, Oprah, Ellen DeGeneres, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Bob Saget, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, Podesta, NXIVM ve PIZZAGATE seks kaçakçılığı kulüpleri ve yüzlerce kişi daha doğrudan Jeffrey Epstein ile ilgiliydi.

Jeffrey Epstein'ın da benzer şekilde anlaşma yapmasına izin verildi ve bazı büyük dünya şirketlerinin tanık CEO'ları karşılığında hapishanede taklit edildi ve bazıları tutuklandı – hepsi son 30-60 gün içinde – NBA CEO'ları, Harley Davidson, Bill Gates Vakfı, Intel, McDonald's, Cesar Ödülleri ve Disney; Vatikan Emniyet Müdürü; Önümüzdeki 3 ay içinde yaklaşık 700-800 daha istifa geliyor.

Laboratuvarda yaratılan Corona virüsü, kitle zorunlu aşılama gündeminin örtbasıydı. Şimdi dünyanın gördüğü en büyük ABD İstihbarat operasyonu haline geldi. Bu toplu 158.000 tutuklama operasyonu, küresel seçkinler ve George Soros, BM yetkilileri ve GRETA'nın kurucuları gibi bankacılar da dahil olmak üzere en büyük kötü ve bozuk politikacıları, ünlüleri ve CEO'ları kaldıracak ve ele geçirecek.

Başkan Trump 2020 seçimlerini kazanacak ve eski ABD başkanlarının tutuklanması 2021'in başlarında gerçekleşecek. Tüm büyük tutuklamalar medya tarafından kazara veya komplo teorileri olarak gösterilecek. Tutuklanan tüm kişilere "Rommel Ölümü" verilecek, yani itibarlarının bozulmadan kalacağına dair güvenceler karşılığında halka intihar ya da kazayla ölüm olarak tasvir edilen ölüm getirileri arasında bir seçim yapacaklar. halkın utanç vermesine yol açacak bir ceza davası açmayı seçebilirler.

Bazı üst düzey dini liderler tutuklanacak veya istifa etmeye zorlanacak ve bazıları aniden "hastalanacak". Vatikan ilk olacak ve Papa 2020'de çıkarılacak. İnsan çıkarılan Adrenokrom üretimi ortaya çıkacak ve Hollywood ve Vatikan bundan doğrudan sorumlu olarak ortaya çıkacak. okullar, borsa, bazı bankalar, havaalanları, nakliye, seyahat, etkinlikler, galalar, sergiler, spor oyunları, spor şampiyonaları, müzik ödülü törenleri, NBA / NHL / Beyzbol oyunları ve gemi yolculukları gibi dünyanın en yaygın operasyonlarının . Gıda kıtlığı ve kademeli elektrik enerjisi kaybı olacaktır. Gaz fiyatları düşecek, yiyecek maliyetleri yükselecek, sigorta yükselecek, altın ve gümüş stokları düşecek ve birçok şirket iflas edecek ya da Air'e ne olacağı gibi önemli bir finansal kayıp alacak Kanada, Disney ve Coca-Cola.

Geat Awakening'e hoş geldiniz. Ne olacağı dünyayı sonsuza dek değiştirecek. Bu kopyalandı ve başka bir kaynaktan yapıştırıldı.

“Bu komplo mesajını yeni aldım. Eğer bok aşağı oy.” için 43 yanıt

Sinop merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-03-2020 04:05:18

Bayburt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sağolun 17-03-2020 04:05:18

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 19-03-2020 08:50:59

Hakkari merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-03-2020 18:17:20

Erzincan merkezden ben gaye. Selamlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun 27-03-2020 02:37:09

Kırşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 31-03-2020 11:19:10

Bartın merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran edici, face de paylaştım 03-04-2020 04:26:30

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 04-04-2020 06:37:47

Batman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-04-2020 07:53:18

Kastamonu merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, saolun 19-04-2020 13:18:24

Denizli merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten yeminle güzel, teraziye tıkladım 24-04-2020 05:22:57

Malatya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, sağolun 26-04-2020 23:47:19

Denizli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-05-2020 20:52:18

Bilecik merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-05-2020 03:50:34

Tokat merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 09:07:27

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 31-05-2020 12:00:27

İzmir merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım 09-06-2020 21:39:39

Denizli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 28-06-2020 16:04:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir