Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir

Ed Snowden’ın PRISM’i açıkladığı ve Obama’nın NSA’ya Amerikan halkıyla ilgili her şeyi takip etmesini ve kaydetmesini emrettiğini hatırlıyor musunuz? Biden’ın bunu bir daha yapmayacağını söyleyecek ne var (eğer gerçekten kapatılmadıysa)?

Gönderen … Darkdemonmachete
[comments]

“Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir” üzerine 29 yorum

1. Muğla merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-11-2020 14:41:35

2. Bayburt dan kimler var. Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 361

3. Bu konu : ” Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, saolun , elif yılmaz – 132

4. Erzincan merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, şukuladım 23-11-2020 20:56:05

5. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 06-12-2020 14:05:14

6. Bu konu : ” Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla güzel, saolun , – 65

7. Uşak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 09-12-2020 23:45:29

8. Ağrı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-12-2020 03:01:03

9. Bu konu : ” Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 168

10. Denizli dan kimler var. Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir . Selam bu web sitesi harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 168

11. Bu konu : ” Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 247

12. Bu konu : ” Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha iyi, şukuladım , Emine – 498

13. Kütahya dan kimler var. Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir . Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 121

14. Artvin dan kimler var. Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir . Selam paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 405

15. Niğde dan kimler var. Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun , memo – 68

16. Bu konu : ” Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 135

17. Samsun merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-01-2021 18:18:00

18. Konya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun 11-01-2021 19:38:33

19. Burdur dan kimler var. Bu komplo olarak nitelendirilebilir veya edilmeyebilir . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 393

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link