Referans Bağlantısı](https://earnathon.com/signup?ref=massacheef)

6 Earathon jetonunun hemen üzerinde 20 $ değerinde ücretsiz kripto. Coinbase’e benzer şekilde, sınavları tamamlayarak jeton kazanırsınız.

Başlamak için, ekranın sol üst köşesindeki menü simgesine (3 üst üste çizgi) basın. 2) Keşfetmek için tıklayın ve videoyu izlemek ve testi yapmak için tıklayın. 3) her birinin değeri 5 $ civarında olan 4 sınav var. Cevaplar aşağıdadır ve bu toplam 5 dakika sürecektir

1. Döviz krizinin olmaması 2) Kripto para, transfer edilebilen dijital bir varlıktır 3) Kriptografi ve para birimi 4) 2008

Ek olarak, testi tamamlayan her referans için 10 $ kazanacaksınız.

Referans bağlantısını kullan https://earnathon.com/signup?ref=massacheef

25 Comments

1. Bu konu : ” Bu komplo sana para kazandırabilir, yani bunu yapmamak için gerçek bir sebep yok. Nasıl olduğunu anlamıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 61

2. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Erzincan dan kimler var. Bu komplo sana para kazandırabilir, yani bunu yapmamak için gerçek bir sebep yok. Nasıl olduğunu anlamıyorum . Merhaba sayfan ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , emin – 154

4. Merhaba web siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Bu komplo sana para kazandırabilir, yani bunu yapmamak için gerçek bir sebep yok. Nasıl olduğunu anlamıyorum ” çok güzel. Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 293

6. Antalya dan kimler var. Bu komplo sana para kazandırabilir, yani bunu yapmamak için gerçek bir sebep yok. Nasıl olduğunu anlamıyorum . Merhaba paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , banu – 441

7. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, saolun 27-04-2021 13:51:00

9. Kastamonu merkezden ben emin. selamun aleyküm siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 13:51:16

10. Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 27-04-2021 14:24:45

11. Giresun dan kimler var. Bu komplo sana para kazandırabilir, yani bunu yapmamak için gerçek bir sebep yok. Nasıl olduğunu anlamıyorum . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 371

12. Isparta dan kimler var. Bu komplo sana para kazandırabilir, yani bunu yapmamak için gerçek bir sebep yok. Nasıl olduğunu anlamıyorum . Mrb web siteniz inanki çok güzel, sağolun , Hasan – 409

13. Bu konu : ” Bu komplo sana para kazandırabilir, yani bunu yapmamak için gerçek bir sebep yok. Nasıl olduğunu anlamıyorum ” çok güzel. Slm web siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 323

14. İstanbul merkezden ben ahmet. Slm web siteniz ciddiyim güzel, şukuladım 27-04-2021 20:29:29

15. Manisa dan kimler var. Bu komplo sana para kazandırabilir, yani bunu yapmamak için gerçek bir sebep yok. Nasıl olduğunu anlamıyorum . Merhaba web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 306

16. Hakkari dan kimler var. Bu komplo sana para kazandırabilir, yani bunu yapmamak için gerçek bir sebep yok. Nasıl olduğunu anlamıyorum . Selamlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 136

17. Siirt merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 04-05-2021 01:39:00

18. Bu konu : ” Bu komplo sana para kazandırabilir, yani bunu yapmamak için gerçek bir sebep yok. Nasıl olduğunu anlamıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , ali – 497

19. Trabzon merkezden ben . Slm web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:08:04

20. Şırnak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz valla hayran edici, teşekkürler 09-05-2021 14:57:01

21. Niğde merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-05-2021 00:34:47

22. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-05-2021 09:13:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link