Bu komplo web sitelerinde zıpkın, bot, trol vb. Köpek pisliği parçalarıyla nasıl başa çıkılacağına dair birkaç ipucu

bunu silinen başka bir ileti dizisinde yayınladı. Gerçeği yayınlayan web sitelerinde çok fazla deneyime sahip olduğum ve her yerde bu küçük sürtüklerin tonlarca olduğu için yararlı bilgiler olduğunu düşünüyorum. hesabım sadece 1 yıl diyor ama bunu internette neredeyse 10 yıldır yapıyorum. facebook, glp, reddit, bloglar vb.

sadece parçanı nasıl söyleyeceğini öğren sonra siktir git. işte bu yaptığım şey. İstersen biraz tartış, ama duygusal olarak fazla ilgilenme.

Bunu aşmanın tek yolu (veya tahmin ettiğim birkaç yoldan biri) güvendiğiniz ppl ile özel alt veya özel sitelerde yayınlamaktır. Shills, botlar, vb – bu bok parçaları, ne kadar küçük olursa olsun yorum yazabileceğiniz her yerdedir. Sadece 10 bin kullanıcılı bir denizaltıya giderseniz orada olmadıklarını düşünmeyin. Bu, vergi paramızın çoğunun lol’e gittiği yerdir.

Birkaç yıl önce bunların çoğunu zor yoldan öğrendim. Sizi itibarsızlaştırmanın yanı sıra, ana hedeflerinin enerjinizi boşaltmak olduğunu düşünüyorum. cevap verecek şeyler söylemeye devam ediyorlar ve bana her şeyi söyleyeceklerine inanıyorlar. ailen hakkında konuşmak, ırkçılık, ne yapacaklarsa yapsınlar. tam anlamıyla namlunun dibine kazınmış pislikler. en yüksek dereceye kadar değersiz köpek pisliği parçaları. hepsini sikeyim.

“Bu komplo web sitelerinde zıpkın, bot, trol vb. Köpek pisliği parçalarıyla nasıl başa çıkılacağına dair birkaç ipucu” üzerine 17 yorum

1. Batman merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-01-2021 00:06:46

2. İstanbul dan kimler var. Bu komplo web sitelerinde zıpkın, bot, trol vb. Köpek pisliği parçalarıyla nasıl başa çıkılacağına dair birkaç ipucu . Merhaba herkese sayfan yeminle güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 17

3. Karaman merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 20:59:45

4. Isparta merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 11:06:13

5. Balıkesir merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız inanılmaz mükemmel, saolun 18-01-2021 04:50:59

6. Nevşehir merkezden ben emin. Slm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 21-01-2021 01:58:01

7. Bu konu : ” Bu komplo web sitelerinde zıpkın, bot, trol vb. Köpek pisliği parçalarıyla nasıl başa çıkılacağına dair birkaç ipucu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 32

8. Bu konu : ” Bu komplo web sitelerinde zıpkın, bot, trol vb. Köpek pisliği parçalarıyla nasıl başa çıkılacağına dair birkaç ipucu ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 312

9. Bu konu : ” Bu komplo web sitelerinde zıpkın, bot, trol vb. Köpek pisliği parçalarıyla nasıl başa çıkılacağına dair birkaç ipucu ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 65

10. Bu konu : ” Bu komplo web sitelerinde zıpkın, bot, trol vb. Köpek pisliği parçalarıyla nasıl başa çıkılacağına dair birkaç ipucu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 381

11. Bartın dan kimler var. Bu komplo web sitelerinde zıpkın, bot, trol vb. Köpek pisliği parçalarıyla nasıl başa çıkılacağına dair birkaç ipucu . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 378

12. Bu konu : ” Bu komplo web sitelerinde zıpkın, bot, trol vb. Köpek pisliği parçalarıyla nasıl başa çıkılacağına dair birkaç ipucu ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 236

13. Adıyaman dan kimler var. Bu komplo web sitelerinde zıpkın, bot, trol vb. Köpek pisliği parçalarıyla nasıl başa çıkılacağına dair birkaç ipucu . Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 494

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link