Bu komploya layık olmayabilir, bu yüzden özür dilerim. Maske takmayla ilgili gerçek bilgiler konusunda bana yardımcı olup olamayacağınızı merak ediyorum. Artılara ve eksilere açığım. Sanırım komplo kurallardan ve medyadan bağımsız, güvenebileceğiniz bilgileri nasıl elde edersiniz?

Bunlardan pay alamam, onlar benim değil. İşte size yardımcı olabilecek bazı noktalar.

• Bilim, “dinleyebileceğiniz” bir şey değil, deneysel gözleme dayalı bir süreçtir.

• Bilim adamları, evrensel olarak kabul edilmiş bir yöntemin bireysel uygulayıcılarıdır ve kariyerlerini hipotezleri doğrulamak ve dışlamak üzerine kurarlar. Bilim adamları her zaman hemfikir olsalardı, bilimsel yönteme ihtiyaç olmazdı.

• Harika bir biyolog olmak, tıpkı harika bir avukat olmanın sizi harika bir yurttaşlık lideri yapmaması gibi sizi harika bir sağlık politikası yapıcı yapmaz.

• Tıbbi hatalar, ABD’de her yıl yaklaşık 250 bin ölüme neden oluyor. Doktor olmak seni iyi bir doktor yapmaz.

• Her sabah söylediğim büyülü büyünün şimşek çakmasını önlediğini bilimsel olarak kanıtlayamamanızla aynı nedenle, bir maskenin veya kilitlenmenin tek bir hayatı kurtardığını bilimsel olarak kanıtlamak mümkün değildir. Yani, uygun bir deney, bir kontrol grubu ve bir değişken grubu gerektirir. Bir taktiğin gerçekten işe yarayıp yaramadığını bilmek için biri kilitli ve maskeli, biri olmayan iki New York’a ihtiyaç duyacaktı.

• Yalnızca bir gerçekliğin doğrudan ampirik gözlemine sahip olduğumuz için, herhangi bir bilim insanının farklı politika tepkilerinin başarısını ölçmek için yapabileceği en iyi şey, bir yönetimi diğeriyle karşılaştırmak ve sahte bir korelasyon olasılığını artırabilecek belirli değişkenleri kontrol etmektir. Yani, C19 sağlık politikasının başarısı hakkında sonuç çıkarmak için kullanılan her regresyon modeli bir miktar hata payı ile birlikte gelir.

• % 1 hata payınız varsa,% 1 hata gerçekliğinde mi yoksa% 99 güven gerçeğinde mi yaşadığınızı hala bilmiyorsunuz. Örneğin bir zarı yuvarlamayı ve sonucu tahmin etmeyi deneyin.

• Sağlık politikası, tek veya en yüksek öncelikli unsur değil, sosyal politikayı belirleyen birçok unsurdan biri olmalıdır. Yani, hepimiz seksin riskleri konusunda uyarıldık ama insanlar hala seks yapıyor ve risklerle yaşamanın bir yolunu buluyor.

• Maske karşıtı, kilitlenme karşıtı, anayasa yanlısı, iş dünyası yanlısı olmak beni ırkçı yapmaz, Cumhuriyetçiyi destekleyen Trump. İnsanların, en son kontrol ettiğimde çeşitli konularda kendi incelikli fikirlerini oluşturmalarına hâlâ izin veriliyor.

• İddianız hakaret, utanç, sansür veya etiketleme içeriyorsa, ahlaki yüksek zemine sahip değilsiniz ve argümanınızı kaybettiniz.

• İddianızda otoriteye başvurursanız, ancak rakibinizin kendi otoritelerini eşit değerlendirmeye sunmasına izin vermezseniz, argümanınızı kaybettiniz ve kaybettiniz.

• Sağlık politikanızın hayat kurtarmaya dayandığını iddia ediyor, ancak depresyon, intihar, suç, taciz, uyuşturucu, alkol, düşük sosyoekonomik durum, eğitim, temiz hava, sosyalleşme, temel vitaminler ve beslenmeyi görmezden geliyor ve spor salonlarını, parkları ve plajları kapatıyorsanız ancak insanların araba kullanmasına ve sigara içmesine izin vermeye devam edin, sağlık politikanız hayat kurtarmaktan başka bir şeyle ilgili.

• Bana bir maske takmam gerektiğini söylerseniz, küçük bir şansın olduğuna inandığınız için birisini birbirinden birçok dereceye kadar ayırabilirim, ancak maskesiz gitmeme izin vermeyeceksiniz çünkü C19’dan yakalanma veya yok olma şansım olduğuna inanıyorum. düşük, o zaman argümanınız geçersizdir çünkü benim için gerçek ve kanıtlanabilir bir baskı yaratır, ancak farazi uzak olan biri için yalnızca varsayımsal bir baskı yaratır.

• Bir politika yapıcı, eğriyi düzleştirmek ve sağlık hizmetlerini güçlendirmek için bir kilitlenme başlatırsa ve ardından sağlık hizmetlerini yavaşlatırsa (hastane gemilerini limana gönderirler) ancak kilitleri devam ettirirse, amaç sağlık hizmeti değil, kilitlenmedir.

• C19 semptomu olmayan kişilerde yayılırsa, mekan girişlerinde zorunlu sıcaklık kontrolleri gereksizdir.

• İstediğiniz bir faydayı elde etmek için birini korku ya da yıldırma yoluyla yapmak istemedikleri bir şeyi yapmaya zorlamak, RICO Yasası kapsamında gasp denilen bir suçtur, tıpkı insanları elinize almak için güvenli bir şekilde ortaya çıkıncaya kadar kilitlenmelerden korkutmak gibi. züppe aşı.

• Kim olursanız olun, muhtemelen WHO tarafından bir pandemi ilan edildiğinde UST kapsamında bir pandemiye üye devletlerin tepkilerini dikte eden DSÖ veya BM üyelerini seçmediniz veya oy vermediniz.

• Bir kişinin bir biyo-silah laboratuarında, aşılarında, bir blockchain sistemindeki insanları teşhis etme ve izleme teknolojisinde finansal çıkarları varsa ve dünyadaki herkesin kimliğini belirlemeyi ve izlemeyi savunan bir politika düşünce kuruluşu varsa, bu kişiler bunlarla ilgili herhangi bir tartışma hakkında yorum yapmaktan diskalifiye edilirler. önemli ve doğrudan rekabet eden çıkar çatışmaları nedeniyle konular.

• Herkesi etkileyen politika tepkilerine ilişkin alternatif bakış açılarını açıkça tartışma ve tartışma konusundaki isteksizlik demokratik değildir ve daha spesifik olarak zorbalıktır.

• Günlük olarak C19 vakalarını ve ölümleri sayıyor ve rapor ediyorsak, o zaman bu rakamların yanı sıra günlük iş kayıpları, işin sonsuza kadar kapanması, intiharlar, depresyon oranları ve diğer ölçümleri de rapor etmemiz gerekir.

• C19 toplumu yok etmiyor; seçilmiş, haydut memurlar bunu yapıyor.

• “Bu komploya layık olmayabilir, bu yüzden özür dilerim. Maske takmayla ilgili gerçek bilgiler konusunda bana yardımcı olup olamayacağınızı merak ediyorum. Artılara ve eksilere açığım. Sanırım komplo kurallardan ve medyadan bağımsız, güvenebileceğiniz bilgileri nasıl elde edersiniz?” üzerine 14 yorum

1. Trabzon merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-09-2020 22:00:05

2. Ankara merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun 06-09-2020 01:24:09

3. Trabzon merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:37:32

4. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun 02-10-2020 11:20:14

5. Trabzon dan kimler var. Bu komploya layık olmayabilir, bu yüzden özür dilerim. Maske takmayla ilgili gerçek bilgiler konusunda bana yardımcı olup olamayacağınızı merak ediyorum. Artılara ve eksilere açığım. Sanırım komplo kurallardan ve medyadan bağımsız, güvenebileceğiniz bilgileri nasıl elde edersiniz? . Mrb paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 1

6. Rize dan kimler var. Bu komploya layık olmayabilir, bu yüzden özür dilerim. Maske takmayla ilgili gerçek bilgiler konusunda bana yardımcı olup olamayacağınızı merak ediyorum. Artılara ve eksilere açığım. Sanırım komplo kurallardan ve medyadan bağımsız, güvenebileceğiniz bilgileri nasıl elde edersiniz? . Merhaba sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun , doruk – 73

7. Isparta merkezden ben Aylin. Mrb siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 19-10-2020 18:32:29

Yorum yapın