Kategoriler
Genel

Bu konu hakkında daha önce yayınladım, ancak uzun ve acı verici bir aramadan sonra nihayet bir tartışma için kaynakları buldum – Antik Tenoloji Rabit Holers, lütfen toplanın.

Biraz önce ya bir yazı yaptım ya da bir kaynak hakkında yorum yaptım, bir yıl önce yukarı doğru tökezledim. Sine ve Kosinüs frekanslarını esasen kayayı “eritmek” ve daha sonra somut gibi yeniden şekillendirmek için kullanan eski bir teknolojiden bahsediyordu. Oldukça çılgın biliyorum, ama eğer “Bitmemiş Dikilitaşlar“Mısır bakmak, çevreleyen kaya görünümlü” kepçe “ile – bir tür mantıklı başlar.

Biraz daha derine gittim ve reddit üzerinde bu birkaç arşivle bağlantılı bu arşivlenmiş gönderiyi buldum – biri bir lahitin yıkımını gösteren ve diğeri aynı müzede aynı, fiziksel, lahitleri hasarlı gösteren bir resim resimde gösterilen nokta, ancak onarıldı. İlginç.

Öyleyse lütfen, insanların düşüncelerinizi bildirin – chime in – tartışmayı ilerleten bazı bilgileri paylaşın.

Şerefe!

Düzenleme: Hiçbir şekilde bu kaynak güvenilir olduğunu söylemeye çalışıyorum – sadece sayfada yaptığım okuma ile ilginç görünüyor. Ayrıca ilginizi çekiyorsa diğer birçok eski teknolojiden de bahsediyor.

“Bu konu hakkında daha önce yayınladım, ancak uzun ve acı verici bir aramadan sonra nihayet bir tartışma için kaynakları buldum – Antik Tenoloji Rabit Holers, lütfen toplanın.” için 7 yanıt

Sinop merkezden ben banu. Selam bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-06-2020 08:03:37

Sivas merkezden ben ali. Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-06-2020 16:13:45

Gümüşhane merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 01-07-2020 13:16:51

Niğde merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 06-07-2020 17:32:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir