Kategoriler
Genel

Bu konu, her 3 ayda bir nasıl zorunlu denetime sahip olduklarını ve evlerinin fotoğraflandığını vb. Konuşan insanlarla doludur. Bu nasıl normal hale geldi ve bunu ne zaman buraya getirmeye çalıştılar?

Sadece kiraladığım için üçüncü bir vatandaş gibi hissetmekten bıktım.

Bizi yargılamak için 3 aylık yabancıları evimize davet etmemiz yeterince kötü. Küçük bir çizik veya işaret oluştuğunda endişelenmem gereken kadar kötü. Çünkü ben zaten iyi bir kiralama bulmak için yeterince zor 3 çocuk ile evcil hayvan olamaz kötü. Ben fakirim. Kira paramın çoğunu alıyor. Nadiren mola verebilirim. Yıllardır tatil yapmadım. İşsizim ve ağır akıl hastasıyım ve fiziksel olarak engelliyim. Bunu yapmaya devam edemem.

Ev sahipleri bir şeyleri düzeltmeyi reddediyorlar. Ev sahipleri kendi kişisel eşyalarımızın düzgün ve düzenli olmadığından şikayet ediyorlar (masamda malzeme yığınları var). Hayatımı kendi evimde özgürce yaşayamam.

Muhtemelen asla kendi evimi karşılayamayacağım ve neredeyse 40 yaşındayım. Faturaları ödüyorum. Her seferinde zamanında kira ödüyorum. İhtiyaç duydukları anda tüm esnafların gelmesine izin verdim. Ben bir yürüyüş yoluyum çünkü sürekli eve taşınmayı göze alamıyorum.

Covid 19 nedeniyle sanal bir kira denetimi yaptık ve yeterince iyi değildi.Çünkü ev sahibi makul olandan daha fazlasını bekliyor. Evi temiz tutuyoruz. Hasardan kaçınırız. Biz onların evini mahvetmeye çalışmıyoruz. Bok gibi hissediyorum.

Bu yüzden insanlara, kendi eviniz varsa çok şanslı olduğunuzu söylemek için buradayım. Ve eğer bir ev sahibi iseniz, sizden nefret ediyorum çünkü fakirleri kâr için şölen ediyorsunuz ve onlara pislik gibi davranıyorsunuz.

“Bu konu, her 3 ayda bir nasıl zorunlu denetime sahip olduklarını ve evlerinin fotoğraflandığını vb. Konuşan insanlarla doludur. Bu nasıl normal hale geldi ve bunu ne zaman buraya getirmeye çalıştılar?” için 29 yanıt

Bursa merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-06-2020 17:57:25

Yozgat merkezden ben Emine. Slm sayfa inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2020 20:58:22

Ardahan merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-06-2020 23:26:33

Gaziantep merkezden ben ziya. Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, şukuladım 01-07-2020 08:50:56

Mardin merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, teraziye tıkladım 08-07-2020 23:52:06

Uşak merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-08-2020 20:31:36

Tokat merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-08-2020 05:21:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir