İnternet on yıldır gittikçe daha az özgür hale gelirken, ifade özgürlüğü için nasıl çabalayabiliriz?

Eskiden vahşi batıydı.

ABD’yi, tıpkı insanlık tarihindeki HER yerde olduğu gibi, “İfade Özgürlüğü, Sonuçlardan Özgürlük değil” olduğu zaman diğer yerlerden farklı kılan nedir?

Author

31 Comments

1. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-02-2021 14:06:20

2. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hayran edici, saolun , emin – 72

3. Kırklareli merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, teşekkürler 11-02-2021 14:28:49

4. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 27

5. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, saolun , memo – 302

6. Manisa merkezden ben memo. Selamlar web siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 11-02-2021 14:52:12

7. Nevşehir merkezden ben emin. Merhaba paylaşımın cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 18:21:07

8. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 155

9. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 323

10. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. Selam sayfan valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 339

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 349

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 309

13. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla güzel, face de paylaştım , Aylin – 393

14. Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Kırşehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 15:51:20

16. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , memo – 29

17. Kırklareli dan kimler var. “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 422

18. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 420

19. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, sağolun

20. Batman dan kimler var. “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” . Mrb siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun , Emine – 409

21. Şanlıurfa dan kimler var. “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” . Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 13

22. Aksaray dan kimler var. “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” . Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, teşekkürler , gaye – 383

23. Yalova dan kimler var. “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, face de paylaştım , gaye – 82

24. Selam siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Aydın dan kimler var. “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” . Selam paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 80

26. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 454

27. Ankara merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 24-04-2021 06:09:30

28. Bu konu : ” “Bu Konuşma Özgürlüğüdür, ancak Sonuçlardan Özgürlük değildir” ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link