Hey Millet

Bunu YouTube’da takip ettiğim bazı kişilerin videolarını kaldırdığı için yazdım. Bu komut dosyası, sağlanan içerik oluşturuculardan gelen videoları dizine ekler ve temel ayrıntıları bir json dosyasına kaydeder. Doğrudan YouTube’dan bağlanır, bu nedenle API anahtarı gerekmez.

Komut dosyasının sonraki tüm çalıştırmaları, görünümler, başlıklar, süre ve video kullanılabilirliğindeki (kaldırılmış veya listelenmemiş) değişiklikleri algılar, ardından değişiklikleri günlüğe kaydeder ve json’u günceller.

Bunu ara sıra çalışacak ve ardından veritabanı dosyalarını güncelleyecek şekilde planlayın. Linux üzerinde test ettim ancak Python 3 kurulu olan diğer tüm işletim sistemlerinde iyi çalışacağından oldukça eminim. sadece önce pip gereksinimlerini kurun.

Kodu alın

* Bu komut dosyası videoları indirmez veya saklamaz. sadece onlar hakkındaki temel ayrıntıları indeksler

Author

9 Comments

1. Giresun dan kimler var. Bu küçük python komut dosyasıyla YouTube’un videoları manipüle ettiğini takip edin . Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 474

2. Giresun dan kimler var. Bu küçük python komut dosyasıyla YouTube’un videoları manipüle ettiğini takip edin . Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 218

3. Bu konu : ” Bu küçük python komut dosyasıyla YouTube’un videoları manipüle ettiğini takip edin ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 460

4. selamun aleyküm siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Bu küçük python komut dosyasıyla YouTube’un videoları manipüle ettiğini takip edin ” çok güzel. Mrb sayfa cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 8

6. Kırklareli dan kimler var. Bu küçük python komut dosyasıyla YouTube’un videoları manipüle ettiğini takip edin . Slm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 461

7. Bu konu : ” Bu küçük python komut dosyasıyla YouTube’un videoları manipüle ettiğini takip edin ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 86

8. Kocaeli dan kimler var. Bu küçük python komut dosyasıyla YouTube’un videoları manipüle ettiğini takip edin . Merhabalar siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım , – 103

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link