Kategoriler
Genel

Bu küresel olaylara duyarsızlaştırma çok gerçek oluyor.

Neyse benim için. Ama ciddice. Çok fazla koronavirüs boğazımı tıkadı, çok daha az önemsemeye başladım. Tarafların bu karışıklığı yaratan şeylerin amacı olup olmadığından emin değilim ama ciddiyim. Ne olursa olsun, ama onun saplantısı benim için çoktan can sıkıcı oldu.

2008 – ABD seçim yılı, acımasız durgunluk 2012 – ABD seçim yılı “dünyalar sona erdi” internet komplolarla doluydu 2016- ABD seçim yılı, Rus “hackerlar ve troller” 2020 – ABD seçim yılı – “pandemik” ve “pandemik tahviller” internet FLOODED saçmalıkla

Sanki seçkinler artık denemiyor bile.

Açıkçası buna çok fazla şey katmadım, bu sadece bir teori ve biraz rant.

… bigETIDIOT tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

“Bu küresel olaylara duyarsızlaştırma çok gerçek oluyor.” için 14 yanıt

İzmir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inanki dikkat çekici, teşekkürler 04-03-2020 20:01:08

Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Gaziantep merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-03-2020 04:49:28

Karaman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2020 13:30:24

Osmaniye merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 17-03-2020 09:12:05

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2020 06:06:55

Kütahya merkezden ben Aylin. Mrb siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-03-2020 05:06:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir