Sormak çünkü geçen yıl Mart ayında daha önce hiç olmadığı gibi korkunç bir grip geçirdim, tüm mevcut semptomlar ortaya çıktı, doktora gittim ve Grip ile pozitif çıktım ve Tamiflu için bir reçete aldım, birkaç gün sonra daha iyi hissetmeye başladım.

Asıl amacım, virüsün tüm bu çılgınlıktan çok önce dolaştığına ve planlarının% 100’e yaklaşabilmesi için bize yasalar, sokağa çıkma yasakları ve benzeri pek çok yasayı getirmeleri için doğru anı beklediklerine şiddetle inanıyorum. başarı oranı. Ayrıca, bu dünyadaki her ülkenin WHO ve CDC’ye ve tüm bu iyi organize edilmiş gösteride güçlü bir söze sahip diğer kuruluşlara uygun hareket etmeleri gerektiği konusunda önceden belirlenmiş bir pozisyona sahip olduğuna inanıyorum.

Author

27 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, sağolun

2. Ağrı merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-02-2021 18:17:51

3. Bu konu : ” Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla çok güzel, sağolun , memo – 318

4. Hakkari dan kimler var. Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, saolun , Hasan – 357

5. Gürbüz Reply

Mrb sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

6. Hakkari dan kimler var. Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? . Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 67

7. Mersin dan kimler var. Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam bu web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım , doruk – 431

8. Afyon merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-02-2021 19:50:11

9. Bu konu : ” Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 27

10. İstanbul dan kimler var. Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 498

11. Muğla dan kimler var. Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 191

12. Trabzon dan kimler var. Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , – 283

13. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

14. Karabük merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 18-02-2021 19:18:22

15. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 187

16. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Trabzon dan kimler var. Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 181

18. Aksaray dan kimler var. Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 299

19. Merhabalar siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

20. Ankara merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-03-2021 13:55:52

21. Ardahan merkezden ben doruk. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-03-2021 15:45:09

22. Bu konu : ” Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 230

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 414

24. Bu konu : ” Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun , memo – 437

25. Yozgat dan kimler var. Bu laboratuvarda yaratılan virüs hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 383

26. Tekirdağ merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 16-04-2021 21:22:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link