Bu LGBT Örgütlerinin Birçoğuna Gerçekten İnanıyorum Gerçekten LGBT kişilere karşı bir tepki istiyorum

Gündemlerinin lgbt’yi pedofili ve sadece delilik sınırlarına kadar itmek olduğuna gerçekten inanıyorum ve buna güçlü bir tepki olacak ve sonra hepsini durdurmak için yasaların yürürlüğe girdiğini göreceğiz, bu nedenle GLAAD ve HRC gibi bu kuruluşlar lgbt insanlara dünyanın sizden nefret ettiğini ve bize ihtiyacınız olduğunu söylemeye devam edebilir. Bunu düşünüyorum çünkü o yasa tasarısından sonra Kaliforniya’da geçtiler ve ayrıca her çizgi film ve çizgi roman karakterini geri tepmeye neden olacağını bilerek eşcinsel yaptıkları gerçeği, gizli bir gündem olduğuna gerçekten inanıyorum ve işte bu. Bunun bir süredir yerinde olduğunu düşündüğümü eklemeliyim. Bunu ilk olarak Michael Sam dışarı çıktığında ve tüm bu ilgiyi çektiğinde fark ettim, bununla ilgili bir şey benimle asla iyi oturmadı. Yaptığı bir röportajı okudum ve o öpücüğün ardından spor dünyasının ona sırtını dönmesi ve bu lgbt organizasyonlarının dün haberleriyken ona nasıl sırt çevirdiğini görünce şok olduğunu söyledi. Hatta bu örgütlerin birçoğunu dışarı çıkmaya ve tüm medya basın turunu yapmaya zorladıklarını ve şimdi de onu terk ettiklerini ortaya çıkardı. Şimdi, temelde onu başarısızlığa mahkum etmelerine rağmen, homofobinin kurbanı olarak görülüyor. Ve ben kimse çıldırmadan siyahi gey bir adamım ve umarım diğerleri neler olduğunu görür.

“Bu LGBT Örgütlerinin Birçoğuna Gerçekten İnanıyorum Gerçekten LGBT kişilere karşı bir tepki istiyorum” üzerine 12 yorum

1. Bayburt merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, tebrikler 05-10-2020 21:01:48

2. Düzce merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, saolun 06-10-2020 03:47:59

3. Bu konu : ” Bu LGBT Örgütlerinin Birçoğuna Gerçekten İnanıyorum Gerçekten LGBT kişilere karşı bir tepki istiyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 137

4. Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-10-2020 07:53:32

Yorum yapın