https://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/canadian-scientist-sent-deadly-viruses-to-wuhan-lab-months-before-rcmp-asked-to-investigate-1.5609582

SS:

ATIP belgeleri, ilk kez Çin’e neyin gönderildiğini tam olarak tanımlar.

Liste, her biri 15 virüs suşundan oluşan iki şişe içerir:

• Ebola Makona (üç farklı çeşit)
  • Mayinga.
  • Kikwit.
  • Fildişi Sahili.
  • Bundibugyo.
  • Sudan Boniface.
  • Sudan Gulu.
  • MA-Ebov.
  • GP-Ebov.
  • GP-Sudan.
  • Hendra.
  • Nipah Malezya.
  • Nipah Bangladeş.

PHAC, Ulusal Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nın numuneleri rutin olarak diğer halk sağlığı laboratuvarlarıyla paylaştığını söyledi.

Transferler, İnsan Patojenleri ve Toksinler Yasası (HPTA), Tehlikeli Malların Taşınması Yasası, Kanada Biyogüvenlik Standardı ve NML’nin standart işletim prosedürleri dahil olmak üzere katı protokolleri takip eder.

Bilgiye Erişim Yasası’nın uluslararası ilişkiler, ulusal güvenlik ve diğer konularla ilgili bölümleri kapsamında bilgiler düzenlendiği için CBC News’e aktarımla ilgili bazı evraklar sağlanmadı.

… Showryouken tarafından gönderildi
[comments]

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Bu manşeti okuyan var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla çok güzel, saolun , Aylin – 96

2. Tekirdağ dan kimler var. Bu manşeti okuyan var mı? . Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 89

3. Bu konu : ” Bu manşeti okuyan var mı? ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 87

4. Selam paylaşımın inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

5. Trabzon dan kimler var. Bu manşeti okuyan var mı? . Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 140

6. Karaman merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-04-2021 04:03:36

7. Bu konu : ” Bu manşeti okuyan var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 186

8. Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-04-2021 09:00:23

9. Bu konu : ” Bu manşeti okuyan var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 263

10. Bolu merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-05-2021 18:51:27

11. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

12. Bu konu : ” Bu manşeti okuyan var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 378

13. Niğde merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:38:33

14. Aksaray dan kimler var. Bu manşeti okuyan var mı? . selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, tebrikler , emin – 83

15. Sinop merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 27-05-2021 02:48:33

16. Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Sivas dan kimler var. Bu manşeti okuyan var mı? . Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 325

18. Bu konu : ” Bu manşeti okuyan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 347

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu manşeti okuyan var mı? ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 361

20. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım

21. Mrb web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

22. Muş dan kimler var. Bu manşeti okuyan var mı? . Selam herkese web siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler , ali – 292

23. Gaziantep dan kimler var. Bu manşeti okuyan var mı? . Mrb paylaşımınız cidden çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 421

24. Bu konu : ” Bu manşeti okuyan var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki iyi, tebrikler , ali – 410

25. Muğla dan kimler var. Bu manşeti okuyan var mı? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 71

26. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

27. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız harbiden çok iyi, saolun 29-07-2021 12:40:16

28. Nevşehir merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım 29-07-2021 14:08:09

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link