Bu maskeleri takıyor musunuz? Plastik lifleri soluyor olabilirsiniz!

Sağlığımızı önemsiyoruz, sanırım bu şeylerin sizi 0.06 ila 1.4 olan bir virüsten koruyacağına inanan lemm’lerin düşünce süreci. mikron (en iyi maskeler sadece 3 mikron büyüklüğündeki partiküllerden korunabilir). Nihayetinde, bu maskeler sağlıksız sonuçlara, bedenlerimize ve çevreye yol açacaktır.

r / komplo - Bu maskeleri takıyor musunuz? Plastik lifleri soluyor olabilirsiniz!

Tipik dokuma polipropilen tek kullanımlık cerrah maskeleri.

Polipropilen nedir? Bu tür maskelerde kullanılan bir termo plastik, inanılmaz derecede küçük ve havaya dönüşebilen ince plastik kumaş ipliklerinden yapılmıştır. Küçük kumaşlardan burnunuzun altında bir gıdıklama görebilirsiniz ve bunlar AKCİĞERLERİNİZ de dahil olmak üzere havada havada uçabilir.

Bu mikroplastikler vücudunuzda birikebilir, insanlar ve memeliler bağışıklık sistemleri büyük ölçüde etkilenebilir, vücudun daha fazla çalışması gerekir, böylece daha zayıf bir bağışıklık sistemi (grip mevsimi için mükemmel zamanlama) ile sonuçlanırsınız.

Sağlıklı olmak isteyen bir insanın çok sağlıksız şeyler yapması ironik görünüyor, çünkü ortak grip almanın bir ölüm cezası olduğunu düşünüyorlar (ana akım medya sayesinde).

Uyanma zamanı.

“Bu maskeleri takıyor musunuz? Plastik lifleri soluyor olabilirsiniz!” üzerine 25 yorum

1. Karaman merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 27-07-2020 15:52:50

2. Muş merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-08-2020 18:22:01

3. Sinop merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-08-2020 22:11:48

4. Ardahan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 19:04:21

5. Düzce merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-09-2020 16:54:46

6. Kayseri merkezden ben Aylin. Slm web siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-09-2020 13:18:29

7. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:23:54

8. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 10-10-2020 15:59:51

9. Kayseri dan kimler var. Bu maskeleri takıyor musunuz? Plastik lifleri soluyor olabilirsiniz! . Selam herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 332

Yorum yapın