Bu nasıl bir komplo için

Kaynak beklemeyin çünkü bu sadece kafamda dolaşan vahşi bir saç fikri.

Biden Trump aynı takım. ABD iflas etti ve sıfırlanması gerekiyor. Dünyanın geri kalanını da sıfırlamak iyi olur.

Amerika (dünyayı yönettiği / yönettiği için) birleşik bir dünya hükümetinin önünde duruyor ve kolayca devrilemeyecek kadar güçlü. Sert önlemler alacak.

Şimdi gördüğümüz köpek ve midilli gösterisi, işi bitirmek için nihai iflas, iç savaşa zorlama, ulusal kimliğin yok edilmesi vb. İle ilgili. Daha küçük zeki adamların uğraşmaya çalıştığı dev, beceriksiz bir aptal hayal edin. Birinin bacağı var, birinin bir kolu var, birinin sırtında. Sonunda onu yeryüzüne getirecekler.

Trump Bidens işi, son zamanlarda gördüğümüz bölünme işini, beklenen sonuçla acımasız bir iç savaşla bitiriyor.

Amerika üçüncü bir dünya bok çukuruna düşürüldüğünde, NWO yerküre üzerindeki hakimiyetini sağlam bir şekilde tesis edebilir. Nereden yönetileceğini tahmin bile etmeyeceğim ama daha önce burada bundan bahsedilmişti.

Farkına varmak

Onlarda var her ikisi de Aşıyı zorluyor

Trump, Clinton’ın yolsuzluğu hakkında hiçbir şey yapmadı. Biden da olmayacak

Trump, önceki POTUS’ların herhangi bir suçunu soruşturmadı. Biden da yapmaz.

Epstien skandalından gerçek bir sonuç alınamadı. Tüm taraflar, onun ‘ölüm’ smfh’iyle arazi soğukmuş gibi davranıyor.

Biden kazanırsa BTW Maxwell piyasaya sürülecek.

… IAMENKIDU tarafından gönderildi
[comments]

“Bu nasıl bir komplo için” üzerine 27 yorum

1. Bu konu : ” Bu nasıl bir komplo için ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten güzel, sağolun , ziya – 53

2. Edirne merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 02-12-2020 14:05:54

3. Kars dan kimler var. Bu nasıl bir komplo için . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun , ali – 29

4. Bu konu : ” Bu nasıl bir komplo için ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 183

5. Bu konu : ” Bu nasıl bir komplo için ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun , ali – 444

6. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-12-2020 03:42:43

7. Bu konu : ” Bu nasıl bir komplo için ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , banu – 214

8. Bu konu : ” Bu nasıl bir komplo için ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha güzel, sağolun , Hasan – 89

9. Bu konu : ” Bu nasıl bir komplo için ” çok güzel. Slm web siten inanki hayran bıraktı, şukuladım , memo – 336

10. Bu konu : ” Bu nasıl bir komplo için ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 421

11. Bu konu : ” Bu nasıl bir komplo için ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , ali – 165

12. Manisa merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler 09-01-2021 07:37:53

13. Bu konu : ” Bu nasıl bir komplo için ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 380

14. Bu konu : ” Bu nasıl bir komplo için ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , emin – 342

15. Bayburt dan kimler var. Bu nasıl bir komplo için . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 492

16. Samsun dan kimler var. Bu nasıl bir komplo için . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 160

17. Düzce dan kimler var. Bu nasıl bir komplo için . Mrb bu web sitesi valla çok güzel, sağolun , Aylin – 276

18. Muş dan kimler var. Bu nasıl bir komplo için . Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 333

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link