Gelecekte ne olursa olsun, Nazilerin maskesinin nasıl davrandığını asla affedemeyeceğim veya unutamayacağım.

Sanırım bu zulmün sona ermesi olasılığı Noel Baba’yı görmekle hemen hemen aynı, ama eğer olursa, onlara asla güvenemeyeceğim veya onlara yakın olamayacağım.

Benim için potansiyel yeni bir romantik partner, arkadaş vb. İle tanışırken ilk sorularımdan biri “Maskeler hakkında ne hissettin?” Olacak.

Author

20 Comments

1. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Bu Nazilerin nasıl davrandığını asla affetmeyeceğim veya unutmayacağım . Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 286

2. Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-01-2021 14:51:33

4. Bu konu : ” Bu Nazilerin nasıl davrandığını asla affetmeyeceğim veya unutmayacağım ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 363

5. Ordu merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 25-01-2021 18:53:19

6. Gaziantep dan kimler var. Bu Nazilerin nasıl davrandığını asla affetmeyeceğim veya unutmayacağım . Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 487

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu Nazilerin nasıl davrandığını asla affetmeyeceğim veya unutmayacağım ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 1

8. Konya dan kimler var. Bu Nazilerin nasıl davrandığını asla affetmeyeceğim veya unutmayacağım . Merhabalar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 412

9. Sakarya dan kimler var. Bu Nazilerin nasıl davrandığını asla affetmeyeceğim veya unutmayacağım . Mrb siten valla mükemmel, face de paylaştım , gaye – 283

10. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 15-02-2021 19:54:16

11. Bu konu : ” Bu Nazilerin nasıl davrandığını asla affetmeyeceğim veya unutmayacağım ” çok güzel. Slm web siteniz cidden iyi, teşekkürler , gaye – 372

12. Samsun merkezden ben emin. Selam sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2021 18:36:36

13. Selamlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

14. Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

15. Uşak merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız inanki dikkat çekici, saolun 09-04-2021 20:46:18

16. Kayseri merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 12-04-2021 12:25:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link