Param için çok çalışıyorum. ABD hükümeti (Mafya), gelirimin bir kısmını onlara, kimin neyi, kimin kimi bildiğini dağıtmaları için vermemi talep ediyor. Vergilerimin nereye gittiğine dair hiçbir fikrim yok. Bir sonraki Ülkeye bomba atmak için daha fazla askeri harcama için kullandıkları ortaya çıktı. Siktir et onları. Vergilerimi ödemezsem beni lanet olası bir kafese (hapishaneye) atıyorlar. Sözde ABD Hükümeti gangsterdir. Bu saçmalığı nasıl durdururuz ve aslında insan olarak yaşamaya başlarız?

IMO’nun tek mantıklı yanıtı MUTINY olmalıdır!

…mrlushdotcom tarafından gönderildi
[comments]

34 Comments

1. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Antalya merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, şukuladım 10-08-2021 06:54:28

3. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

4. Selamlar paylaşımın inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

5. Kayseri merkezden ben banu. Selamlar sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım 10-08-2021 07:07:54

6. Burdur dan kimler var. Bu neden oluyor? . Selam sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 27

7. Bu konu : ” Bu neden oluyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 88

8. Merhaba herkese siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Isparta dan kimler var. Bu neden oluyor? . Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 19

10. Bu konu : ” Bu neden oluyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 311

11. Karaman dan kimler var. Bu neden oluyor? . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, tebrikler , mehmet – 402

12. Bu konu : ” Bu neden oluyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 67

13. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

14. Edirne merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-08-2021 07:28:24

15. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa valla güzel, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 07:34:34

16. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, şukuladım

17. Bu konu : ” Bu neden oluyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 26

18. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

19. Amasya merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan cidden çok güzel, tebrikler 10-08-2021 07:41:59

20. Yalova dan kimler var. Bu neden oluyor? . Merhaba siten vallaha hayran edici, teşekkürler , Emine – 175

21. Denizli dan kimler var. Bu neden oluyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım , – 264

22. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

23. Selam herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Bu neden oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 361

25. Bu konu : ” Bu neden oluyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 490

26. Kilis dan kimler var. Bu neden oluyor? . Selam siteniz vallaha hayran edici, sağolun , ahmet – 102

27. Merhabalar web siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

28. merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

29. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 18:24:40

30. Bu konu : ” Bu neden oluyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 152

31. Mardin dan kimler var. Bu neden oluyor? . Selamlar siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 189

Write A Comment