Halkın covid’e tepkisi, nüfusun rasyonel/sorumlu karar verme için ne olgunluğa ne de zekaya sahip olduğunu ve cehaletleri ve histeri odaklı karar vermeleriyle toplumu basitçe yok edeceğini göstermiştir. Bu noktada ‘yeniden dökülen’ birinin hala demokrasiye nasıl inanabildiğini anlamıyorum.

Ve sakın bana diktatörlüğün daha baskıcı olacağını söyleme. Hayır olmazdı. Bir demokrasi 10 kat daha kötüdür çünkü köksüz uluslararası seçkinleri eylemlerinin sonuçlarından kurtarır. Bunu bir diktatör olarak gerçekten yapamam.

Ah, ve lütfen şu “demokrasi istemiyorum, cumhuriyet istiyorum” saçmalığını sallamayın.

30 Comments

1. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

2. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 249

4. Tekirdağ dan kimler var. Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 254

5. Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha güzel, sağolun 06-07-2021 06:38:06

6. Sivas dan kimler var. Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. . merhaba arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 404

7. Bu konu : ” Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 69

8. Bu konu : ” Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 432

9. Sivas dan kimler var. Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 19

10. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

11. Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

12. Çorum dan kimler var. Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. . Merhaba sayfan süper ötesi çok güzel, saolun , Hasan – 422

13. selamun aleyküm web siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

14. Bilecik merkezden ben emin. Mrb sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-07-2021 08:36:41

15. Bu konu : ” Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 138

16. Konya dan kimler var. Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , emin – 327

17. Bu konu : ” Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 269

18. Selamlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha iyi, şukuladım , emin – 268

20. Gaziantep dan kimler var. Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. . Selam herkese sayfan vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 93

21. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

22. Bu konu : ” Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. ” çok güzel. Selam siten vallaha iyi, face de paylaştım , memo – 459

23. Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 235

26. Erzincan dan kimler var. Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. . Selam herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 53

27. Erzincan dan kimler var. Bu noktada hala demokrasiye nasıl inanabiliyorsun? Ölü srs sorusu. . Merhabalar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 254

Write A Comment